سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

سریال پایتخت 5 - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال پایتخت 5

 

تهیه‌ کننده: الهام غفوری

کارگردان: سیروس مقدم

نویسندگان: محسن تنابنده، خشایار الوند، امیرحسین قاسمی

بازیگردان: محسن تنابنده

گروه تصویر: وحید ملک محمدی، شمس‌الدین رئیس وند، امیرحسین آردهی، رضا احمدی، حسین ارقبایی

سریال تلویزیونی پایتخت 5  به کارگردانی سیروس مقدم هر شب ساعت 20:30  از سیمای شبکه افتاب پخش می شود

خلاصه داستان سریال پایتخت ۵

هسته اصلی و مرکزی سریال پایتخت یک خانواده است که هر بار ماجراهایی را تجربه می کنند و همین قابلیت، امکان ساخت فصل‌های‌ زیادی را برای آن فراهم می کند. داستان سریال پایتخت ۵ در مورد یک خانواده است که هر بار ماجراهایی عجیب را تجربه می کنند.

 خانواده نقی معمولی به دلایلی منطقی وادار می شوند که به کشور ترکیه سفر کنند ودر این کشور با ماجراهایی عجیب روبرو می شوند که همبستگی خانواده، عشق و علاقه آن‌ها به هم دیگر، اهمیت میهن و دورهم بودن را بیشتر از گذشته درک می کنند… آن‌ها در کشور ترکیه سوار بر بالن می شوند.

فردی که مسئول هدایت بالن است بعلت زیاده روی در خوردن مشروب سکته میکند و میمیرد و با مرگ او، ارسطو و نقی هدایت بالن رابه دست می گیرد. بالن این خانواده رابه کشور سوریه و میانه جبهه گروه تروریستی داعش می برد ودر این شرایط آن‌ها برای پنهان شدن از چشم گروه تروریستی داعش اقدام به پوشیدن لباس‌های‌ گروه تروریستی داعش میکنند. دربخش دیگری از داستان، دوباره بالن از مسیر اصلی خود منحرف‌شده و به سمت یکی از کشور های اروپایی میرود.

بازیگران پایتخت ۵

دراین سریال محسن تنابنده ، ریما رامین فر ، احمد مهران فر، علیرضا خمسه، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی اصل، بهرام افشاری، هومن حاجی عبداللهی، هدایت هاشمی، محمدرضا علیمردانی، مجتبی بلال حبشی ، مصطفی بلال حبشی در نقش رحیم «برادر رحمان و رحمت» .... ایفای نقش می کنند.

 

 

سال تولید: 1399


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __