سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

سریال مرضیه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال مرضیه

نویسنده و کارگردان: فلورا سام

تهیه‌ کننده: مجید اوجی

مدیر تصویربرداری: ابوالفضل نباتی

مدیر صدابرداری: امیر پرتوزاده

تدوین: روزبه کلباسی

آهنگساز: امید کرامتی

مدیر تولید: عباس دقاقی

دستیار یک کارگردان: مسعود حقی

سریال مرضیه یک ملودرام خانوادگی , اجتماعی می‌باشد درمورد شخصی کـه بین کار و مذهب بر سر یک دو راهی قرار گرفته اسـت

این سریال ملودارمی خانوادگی اسـت و محور داستانی آن پیرامون مساله مهم انتخاب اسـت. در خلاصه داستان این سریال آمده: «مرضیه در تعارض کار و مذهب وادار بـه انتخاب می شود و انتخاب این مسیر اتفاقات جدیدی را برایش رقم میزند و

در واقع قصه سریال درباره یک اختلاس و فساد اقتصادی بزرگ است که خانواده شاد مرضیه را تحت تأثیر قرار می‌دهد و او را در موقعیت‌هایی قرار می‌دهد که مجبو به انتخاب و تصمیم گیری می‌شود.

مرضیه، خانم دکتر جراحی است که همراه خانواده‌اش زندگی شادی دارند. آنها خوشحال کنار هم زندگی می‌کنند، اما شکل‌گیری معضلات اجتماعی و تاثیر ان در زندگی این خانواده باعث می‌شود اعتقادات و رفتارهای آن ها هم دستخوش ماجراهایی شود.

مجموعه تلویزیونی مرضیه یک سریال مناسبتی ویژه ایام محرم و صفر به نویسندگی و کارگردانی فلورا سام است که از 7 مهر هر شب ساعت 20 به مدت 45 دقیقه پخش می شود

در این سریال تلویزیونی نقش «مرضیه» را ماه‌چهره خلیلی بازی می‌کند و امیرحسین صدیق در نقش همسرش حضور دارد که خبرنگار است. در کنار این دو بازیگر، هنرمندانی همچون داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، پژمان بازغی، آتیلا پسیانی، علی اوجی، حسن زارعی، نیلوفر شهیدی، شیوا خسرومهر، مختار سائقی و... بازی می‌کنند. این سریال که از اواخر شهریور ماه روی آنتن شبکه دو رفته، به قسمت‌های پایانی خود نزدیک می‌شود که با باز شدن گره‌های ابتدایی، تماشای قسمت‌های جدید سریال را برای مخاطبان جذاب تر کرده است. با «ماه چهره خلیلی» بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال «مرضیه» نقش اصلی را ایفا می‌کند گفت و گو کردیم که می‌خوانید:

سریال مرضیه در ایام  ماه صفر 99 هر شب ساعت 20 از آنتن شبکه آفتاب پخش خواهد شد و زمان پخش تکرار آن در ساعت‌ 12 روز بعد می باشد.

 

سال تولید: 1399


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __