سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

سریال شش قهرمان و نصفی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال شش قهرمان و نصفی

 

تهیه کننده: پرویز امیری

نویسنده و کارگردان: حسین قناعت

تدوین: احسان شیبانی

 دستیار اول کارگردان سعید جلیلی

سریال نوروزی شش قهرمان و نصفی

سریال "شش قهرمان و نصفی" با ژانر طنز و سرگرمی در ایام نوروز هرروز ساعت 9 ازسیما شبکه آفتاب پخش می شود .

سریال "شش قهرمان و نصفی" وبا ژانر طنز و سرگرمی و با موضوع ترغیب خانوادههای ایرانی به خرید کالای تولید داخل و حمایت از کارگران ایرانی می پردازد.

خلاصه داستان

مجموعه تلویزیونی «شش قهرمان و نصفی» با محوریت ترغیب خانواده‌های ایرانی به تولید ملی و حمایت از تولیدگران ایرانی همچنین تشویق نوجوانان به ورزش و پویایی تولید شده است

شش قهرمان و نصفی یک فضای سرگرم‌کننده، طنز و شاد با ریتم تند و فعال، برای خانواده‌ها دارد و موضوع اصلی آن، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی است. فضای کلی «شش قهرمان و نصفی» مانند فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» است و تلفیقی از هنر طنز و ورزش‌های رزمی است.

موضوع کلی «شش قهرمان و نصفی» به کارخانه مداد رنگی باز می‌گردد که به دلایلی بعد از سال‌ها تعطیل می‌شود و چند کودک به کمک قهرمان اصلی سریال به نام «ارسلان میرمیرانی» می‌روند تا کارخانه را بازگشایی کنند.

بازیگران سریال شش قهرمان و نصفی

اکبر عبدی، شهرام قائدی ، بیژن بنفشه خواه بهاره رهنما ، ارژنگ امیرفضلی، رؤیا میر علمی ، نادر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، امیر غفارمنش، حامد هایدی، حسین رفیعی، ساناز سماواتی، عباس محبوب ، علیرضا درویش، حامد آهنگی، مرتضی زارع، نفیسه روشن ،نادیا فرحی و علی عبدالشاهی.

بازیگران کودک و نوجوان سریال

امیرکیان عبدی، محمد شاکری، ایمان امیری، پارسیا شکوری، یاس نوروزی، مانلی قناعت . اکثر این بازیگران خردسال در مجموعه سینمایی قهرمانان کوچک نیز حضور داشتند.

 

سال تولید: 1399


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __