سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

سریال سیمرغ ویژ هفته بسیج - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال سیمرغ ویژ هفته بسیج

 

کارگردان : حسین قاسمی جامی

بازیگران : سید جواد هاشمی – محمد جوزجانی- آتیلا پسیانی – عبدالحسین برزیده- حسین خانی بیک – رضا صفایی پور – رضا توکلی

صدابرداری :علیرضا نوین نژاد – جعفر علیان

جلوه های ویژه : علی اصغر پور

طراح گریم : بیژن محتشم

صدا : محسن روشن

موسیقی : محمدرضا علیقلی

تدوین : حسن حسندوست

 

سریال تلویزیونی سیمرغ از روز 5شنبه 28 آذر به مناسبت هفته بسیج هر روز ساعت 19:20  به مدت 45 دقیقه از سیمای شبکه آفتاب پخش می شود

این سریال براساس زندگی شهیدان علی‌اکبر شیرودی و احمد کشوری که هردو از خلبانان تیز پرواز و عقابان آسمان عدالت بودند و بر علیه ظلم مبارزه می‌کردند، ساخته شده است.

لحظات حضور این دو پرستوی عاشق به همراه شهید سهیلیان در عملیات‌های مختلف، اسارت و آزاد شدن او پس از سال‌ها هم‌چنین زمان اوج‌گیری آسمانیان بر کهکشان شهادت زینت‌بخش چشمان مخاطبانی می‌شود که پس از پایان سریال به شجاعت آن رزم آفرینان افتخار می‌کنند

این سریال که روایتگر زندگی و دلاوری های دو خلبان شهید هوانیروز یعنی احمد کشوری و علی اکبر شیرودی است به تهیه کنندگی سیمای شاهد و نویسندگی و کارگردانی حسین قاسمی جامی ساخته شده است. در این مجموعه سید جواد هاشمی در نقش شهید کشوری و محمد جوزانی در نقش شهید شیرودی بازی کرده اند.

حماسه ی  بسیار جالب و تاثیر گذاری که در این فیلم به چشم میخورد حمله ی چندین لشکر از مزدوران عراقی به یکی از پادگانهای مرز است که خلبانان شجاع هوانیروز علی رغم فرمان منهدم کردن پادگان خودی به دلیل اینکه این پادگانها سالم به دست عراقیها نرسد، جوانمردانه تنها با سه فروند کبرا با انهدام بیش از ۸۰ تانک عراقی ، آنها را وادار به عقب نشینب میکنند و پادگان نیز سالم آزاد می گردد.

سریال 12 قسمتی سیمرغ هر روز ساعت 18:20 از شبکه آفتاب پخش و ساعت 13:30 روز بعد تکرار خواهد شد. 

سال تولید: 1399


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __