سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

سریال سریال شیش و ده - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال سریال شیش و ده

تهیه کننده و کارگردان :حامد شیدایی

نویسنده: ناصر کیمی نیک

برنامه ریز ودستیار کارگردان: بهمن پارساآرا

تصویربرداران: حمید کاظمی ، رضا قاسمی

صدابردار: مصطفی بهمنی

تدوین: احمد قلعه نویی

صدا گذاری: رضا سبحانی فر

ناظرکیفی: دکتر علیرضا گلستانی

مدیر تولید: جعفر طریقتی

طراح صحنه: اسماعیل مقدسی

مجری طرح: دکتر لیلا جواهری

طراح لباس: نوید سلیمانی

خواننده تیتراژ: مسعود موسوی

موسیقی: صادق موسوی

مدیر ارتباطات و روابط عمومی : عباس شیبانی مقدم

بازیگران: حسین رفیعی، مینا نوروزی، آتش تقی پور، حشمت زارعی، رضا یونس فرد، امید عباسی، صابر خلیلی، ترنم محمدی، بهار مشهدی، الهام حسینی، فریدون رجبی، بابک اکبری، جوادشریفی، رامین قادری، حمید یعقوبی، رضا ابراهیمی و...

 

« شیش و دَه » عنوان سریالی است تولید سیمای شبکه آفتاب که با ساختار طنز و استفاده از آداب و رسوم مردم استان مرکزی و با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح با بهره گیری از گویش های محلی تمام نقاط استان،  در ایام نوروز 1400 هر شب ساعت 20 تقدیم نگاه گرم بینندگان سیمای شبکه آفتاب میگردد.

« شیش و دَه » عنوان سریالی است تولید سیمای شبکه آفتاب که با ساختار طنز و استفاده از آداب و رسوم مردم استان مرکزی و با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح با بهره گیری از گویش های محلی تمام نقاط استان، در ایام نوروز 1400 هر شب ساعت 20 به مدت 35 دقیقه تقدیم نگاه گرم بینندگان سیمای شبکه آفتاب میگردد.

این سریال تلویزیونی در 13 قسمت 35 دقیقه ای و در فضایی قدیمی در قلعه ای به نام «شیش و ۱۰» که مردمانی ساده و با صفا دارد اتفاق می افتد و هر قسمت آن داستان مجزای خود را دارد.

 همچنین در این سریال علاوه بر حسین رفیعی، مجری و بازیگر مطرح کشوری، بیش از 20 نفر دیگر از بازیگران و هنرمندان بومی استان مرکزی نیز ایفای نقش می کنند.

 

سال تولید: 1399


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __