سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سریال «ناخونک» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال «ناخونک»

تهیه کننده: محمد صالحیان

کارگردان: یزدان فتوحی

دستیار اول کارگردان: علی نوابی

سریال طنز ناخونک عنوان مجموعه ی جدیدی است که روزهای زوج  هفته ساعت 19:۰۰ از شبکه استانی آفتاب پخش می شود.

این سریال با نگاهی طنز و با استفاده از آیتمهای نمایشی کوتاه چند دقیقه ای تلاش دارد تا ضمن فرهنگ سازی و نقد عادتهای ناپسند شهروندی و اجتماعی فضائی شاد و مفرح را برای بیننده القاء نماید.

مجموعه ناخونک با زمان 40 دقیقه ای و 10 آیتم برای هر قسمت طراحی شده و دارای ویژه گی هایی همچون ریتم تند با استفاده از وله ها و آرم استیشنهای جذاب و به روز است.

ناخونک با تمرکز بر روی موضوعاتی چون کانون خانواده اختلاف نسلها ، مشکلات شهروندی و آپارتمان نشینی ، مشکلات بیمارستانها ، هزینه های درمان ، فرهنگ کتابخوانی ، توجه به اماکن عمومی ، ورزش و سلامتی ، تربیت فرزندان و مطالبی از این دست می کوشد رسالت رسانه ای خود را به بهترین نحو ممکن ارایه نماید.

سریال ناخونک شامل آیتم های انتقادی، معضلات زندگی شهری و آپارتمانی، شوخی با برنامه های تلویزیونی و … است و در ۹۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای به کارگردانی یزدان فتوحی ساخته شده است.

عزت اله مهرآوران ، حسین رفیعی ، شهاب عباسی ، ابراهیم شفیعی ، یزدان فتوحی، مهرناز افلاکیان ، آرش میراحمدی ، نادر داهیم ، ژاکلین آوازه ، میرحامد تهرانی ، مرتضی رستمی ، محمدرضا خسروی ، مریم امیرجلالی، مهران ضیغمی و.......... از جمله بازیگران سریال ناخونک هستند.

لازم بذکر است مجموعه طنز ناخنک هر روز ساعت 19 در روز های زوج هفته و تکرار در روزهای فرد از سیمای شبکه آفتاب تقدیم بینندگان می شود.

 

سال تولید: 1398


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __