جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

سرود ۱۳۵۷ نفری دانش‌آموزی در اراک اجرا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سرود ۱۳۵۷ نفری دانش‌آموزی در اراک اجرا شد

سرود ۱۳۵۷ نفری دانش‌آموزی در اراک اجرا شد

سرود ۱۳۵۷ نفری دانش‌آموزی در اراک اجرا شد

سرود ۱۳۵۷ نفری دانش‌آموزی در اراک همزمان با ۲۲ بهمن در جشن پیروزی انقلاب اسلامی اجرا شد.

به مناسبت گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی سرود 1357 نفری دانش آموزان اراکی صبح امروز 22 بهمن در جشن بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

در اجرای این سرود دانش‌آموزان مدارس اراک مشارکت دارند که در میدان شهدای اراک محل تجمع بزرگ مردم انقلابی اراک برای آغاز راهپیمایی 22 بهمن به اجرای سرودهای حماسی دوران انقلاب می‌پردازند.

این دانش‌آموزان ملبس به کلاه‌ها و لباس‌های سبز و سرخ و سفید بوده و پرچم جمهوری اسلامی ایران را تشکیل و نیز با خود حمل می‌کنند.

برنامه‌های بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در اراک از ساعتی قبل با اجرای برنامه‌های فرهنگی آغاز شده که اجرای سرود 1357 نفری دانش‌آموزان دختر و پسر در میدان شهدای اراک از جمله برنامه‌های هنری و فرهنگی این مراسم است که با استقبال پرشور و گرم مردم و مسئولان استان و اراک روبه‌رو شده است.

این برنامه در حالی در حال برگزاری است و مردم در میدان شهدا در حال تجمع برای آغاز راهپیمایی 22 بهمن هستند که از شب گذشته بارش برف در اراک آغاز شده است اما با این حال مردم از ساعات اولیه برنامه‌های فرهنگی 22 بهمن که از ساعت 8 صبح امروز آغاز شده در مراسم و میدان شهدای اراک حضور دارند.

حضور مرد و زن، پیر و جوان در این مراسم حال و هوای گرمی در یک روز برفی زمستانی ایجاد کرده است و تا ساعتی دیگر مراسم راهپیمایی 22 بهمن رسما از میدان شهدای اراک به سمت مصلی بیت المقدس این شهر آغاز می‌شود.