جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

سرزمین نور - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سرزمین نور

تهیه کننده: حسین محسنی

مجری: شهرام ترکمانی

تدوینگر: فاطمه بغدادی

 

«سرزمین نور» ویژه برنامه ی راهیان نور شبکه آفتاب است که در ایام نوروز همراه و هم سفر مسافران مناطق جنگي مي شود.

اين برنامه در ۱۵ قسمت 15 دقيقه اي از اول فروردين 98 هر روز در ساعت 19 از سيماي مركز اراک پخش مي شود .
 

هر ساله گروهي از مردم براي تجديد ميثاق با شهدا و گرامي داشت ياد و خاطره فرهنگ ايثار و شهادت در آستانه سال نو از مناطق جنگي و عملياتي استان ايلام در قالب كاروان هاي راهيان نور بازديد مي كنند برنامه هاي راهيان نور سعي دارد با ارائه گزارش و و پرداختن به خاطرات ، عمليات و حوادث رخ داده در مكان هاي مختلف عملياتي در استان ايلام همراه با اين كاروان هاي عشق و ايثار گوشه اي از فرهنگ ايثار و شهادت را براي مخاطبان خود به تصوير بكشد.

راهیان نور موجب می‌شود تا صحنه‌هایی از غیرت ملی و دینی رزمندگان و قهرمانان عرصه دفاع از کشور برای بازدیدکنندگان، تداعی شود و درس‌های بسیاری از آن فرابگیرند، اما این همه زمانی محقق می‌شود که بتوان این حرکت مهم فرهنگی را آنچنان که باید و شاید بازتاب رسانه‌ای داد. ازاین رو امسال نیز همچون سال‌های گذشته، رسانه ملی با تمام قوا وارد عرصه شده تا پوشش کاملی از حرکت عظیم راهیان نور در ایام آخر سال و تعطیلات نوروز درقالب برنامه‌های فاخر و جذاب راهی آنتن شبکه‌های مختلف صدا و سیما کند.

این ویژه برنامه سعی دارد از مناطق عملیاتی شلمچه، طلائیه، اروند کنار، فتح‌المبین و دوکوهه گزارش‌هایی را به صورت مستقیم پخش کند.

 

سال تولید: 1398


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __