جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

سردار نقدی: دشمنان از پیشرفت و اقتدار نظام اسلامی وحشت دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

سردار نقدی: دشمنان از پیشرفت و اقتدار نظام اسلامی وحشت دارند

سردار نقدی: دشمنان از پیشرفت و اقتدار نظام اسلامی وحشت دارند

سردار نقدی: دشمنان از پیشرفت و اقتدار نظام اسلامی وحشت دارند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: دشمن از پیشرفت و اقتدار نظام اسلامی و روحیه ایثار و شهادت در مردم ایران وحشت دارد

سردار محمدرضا نقدی روز چهار شنبه در کانون بسیج جوانان اراک افزود: جمهوری اسلامی ایران از لحاظ شمار مهندسان رشته های مختلف علمی، رتبه چهارم جهان را دارد که این مهم برای دشمنان کشور خوشایند نیست.

وی ادامه داد: پیشرفت های جوانان برومند ایران اسلامی آنچنان پیکر نظام استکباری را به لرزه در آورده است که خواب راحت را از چشمان آنان ربوده و از هر ابزاری برای ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور بیان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی سالانه 6 ماه امید به زندگی در کشور ایران افزایش یافته است که این مهم نشان از آرامش فکری و امنیت بالای انقلاب اسلامی در زمینه داخلی و سیاست های خارجی است.

سردار نقدی گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی پایتخت ایران و کشورهای عراق، لبنان و سوریه به عنوان مناطق استراتژیک استکبار جهانی در منطقه خاورمیانه محسوب می شد اما، به برکت انقلاب اسلامی، رهبری حکیمانه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری، صلابت نیروهای مسلح و اتحاد و وحدت اقشار مختلف مردم و بسیجیان همه این مناطق تحت سلطه نظام اسلامی است و هیچ قدرتی نمی تواند در این اقتدار خدشه ای وارد کند.

وی افزود: امنیت و پیشرفت کشور مرهون اخلاص افرادی است که دغدغه توسعه و آبادانی را دارند و با تمام توان در این راستا خدمات رسانی می کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور بیان کرد: بسیج به عنوان بازوان توانمند انقلاب اسلامی از آغاز تاسیس تا کنون در همه زمینه های جنگ سرد، اقتصادی و مقابله با هجمه های فرهنگی ورود کرده است و در همه این زمینه ها نیز خدمات ارزنده ای به مردم و انقلاب اسلامی دارد.


سردار نقدی گفت: در طول 37 سال انقلاب اسلامی هر موفقیتی که در کشور به دست آمده مرهون خدمات بسیجیان جان برکف است که با تمام وجود در راستای آرمان های امام راحل(ره) و منویات رهبر معظم انقلاب گام برمی دارند و در هر زمانی که مشکلی به وجود آمده نتیجه بی تفاوتی نسبت به ارزش های بسیج بوده است.