سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

سربلندی پیشرفت و عظمت انقلاب اسلامی مرهون فداکاری شهدا - نمایش محتوای خبر

 

 

سربلندی پیشرفت و عظمت انقلاب اسلامی مرهون فداکاری شهدا

سربلندی پیشرفت و عظمت انقلاب اسلامی مرهون فداکاری شهدا

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : منزلت ، شکوه ، سربلندی ، پیشرفت و عظمت انقلاب اسلامی مرهون فداکاری شهداست.

سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در اولین کنگره شهدای کارگری کشور و 268 شهید کارگری استان مرکزی گفت : منزلت شکوه سربلندی پیشرفت و عظمت انقلاب اسلامی مرهون فداکاری و از جان گذشتگی شهدا و صبر واستقامت خانواده های آنان است .

سرتیپ پاسدار سلامی با اشاره به جانفشانی های شهدا به ویژه شهدای کارگر در طول دوران دفاع مقدس گفت : بخش عظیمی از پیروزی رزمندگان اسلام به سبب فعالیت کارگران در سنگر نبرد با دشمن و سنگر صنعت حاصل گشت .

وی   افزود : استان مرکزی استان امام (ره) است ، استانی است که نافذترین ، نام آورترین و شجاع ترین شخصیت روحانی جهان اسلام طلوع کرد و با انقلابی شکوهمند شیرازه نظام کفرو استکبار را  در هم  پیچید .

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به کار ساز نبودن تحریم های دشمنان هم اشاره ای کرد و گفت : ملت سرافراز و کارگران و مهندسان ایرانی در سنگر تولید ، مقاومت ، با ساخت عظیم ترین مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاه ، بزرگترین نیروگاه ها و سد ها توانستند ایران را به بیگانگان بی نیاز کنند و تحریم های ظالمانه ی دشمنان را بی اثر کنند .

سرتیپ پاسدار سلامی به پیروزی های اخیر رزمندگان اسلام در سوریه اشاره کرد و افزود : وعده ی پیروزی و نصرت الهی از سوی خداوند به مسلمانان داده شده و ما امروز می بینیم  وحدت مسلمین و رزمندگان اسلام  از شرق مدیترانه در لبنان سوریه و فلسطین قدرتی عظمیم ساخته اند که دست دشمنان را بسته واز استیلا بر آنها کوتاه کرده اند .

وی گفت : اگر امروز موشک های ایران از قلب این سرزمین مواضع حیاتی دشمنان اسلام را هدف قرار می دهد این همان وعده الهی و نشان از اتحاد و همدلی مسلمانان است .

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه به تضعیف مواضع آمریکا در جهان اشاره کرد و گفت : آمریکا دیگر قدرت بلا منازع جهان نیست و کشوری است که گریبانش را مشکلات عظیم داخلی گرفته و بدهی های فراوان ، 70 میلیون انسان زیر خط فقر ، خودکشی 38 هزار جوان آمریکایی در سال و بحران هویت و بی بند وباری های اخلاقی و صرف 6 هزار میلیارد دلار برای جنگ بی سرانجام در عراق  تنها گوشه ای از مشکلات داخلی و خارجی  آمریکا است .

سرتیپ پاسدار سلامی  اظهار کرد: ملت ایران با اتکا به خود توانست 30 سال مقاومت و مبارزه را به جهانیان نشان دهد و امروز انقلاب ایران تنها معطوف به ایران نیست و گستره ای دارد تا شرق مدیترانه وعده پیروزی با مسلمانان است .

وی افزود : ایرانیان با صبر و شکیبایی و تکیه به توانمندی مشکلات را پشت سر گذاشته و به دشمنان می فهمانند که تمام توطئه هایشان بی اثر خواهد بود .