جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

ستاد بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

ستاد بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر

ستاد بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر

ستاد بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر

 

به مناسبت سی و چهارمین سالروز بزرگداشت آزاد سازی خرمشهر جلسه ای با حضور تعدادی از مدیران و نمایندگان ادارات و سازمانهای شهر اراک در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان مرکزی تشکیل شد.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس تنها جنگی بود که در قرون اخیر یک وجب از خاک ایران جدا نشد اذعان داشت: در دوران جنگ صدام و رژیم بعث عراق فتح خرمشهر را برگ برنده خودشان می دانستند که با یاری خداوند و با رهبری پیامبر گونه امام راحل و ایستادگی مردم خرمشهر آزاد شد.

حسن بیگی گفت: هر جا ایمان و پایمردی باشد پیروزی هم هست و هم اینک جنگ ما با دشمنان جنگ اقتصادی و سیاسی است که باید قدر آن جانفشانی ها را بدانیم.

مدیر کل اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان مرکزی نیز گفت: به مناسبت سی و چهارمین سالگرد فتح خرمشهر و عملیات بیت المقدس هفت برنامه اختصاصی و دوازده برنامه عمومی پیش بینی کردیم.

سرهنگ شاه محمدی گفت: از مهمترین برنامه های ما غبار روبی و عطر افشانی و گلباران گلزار شهدا، دیدار با خانواده های شهدا، برگزاری جشن سوم خرداد همزمان با میلاد امام زمان (عج)، برنامه پیاده روی و کوه پیمایی، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها با موضوع سوم خرداد، زنگ مقاومت و پیروزی در مدارس می باشد.