جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر تفرش - نمایش محتوای خبر

 

 

ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر تفرش

ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر تفرش

ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر تفرش

امام جمعه تفرش شرط امنیت نظامی در جامعه را در امنیت اخلاقی جامعه دانست

جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر تفرش با حضور اعضا در دفتر امام جمعه تفرش تشکیل شد.

حجت الاسلام محمد مومنی رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر تفرش گفت: امر به معروف و نهی از منکر ستون فقرات نظام اسلامی است و برای ایجاد و حفظ امنیت اخلاقی در جامعه امری مهم است.

مومنی اظهار کرد: اگر امنیت اخلاقی در جامعه حاکم باشد، امنیت نظامی هم در جامعه به وجود می آید. دشمنان تمام تلاش خود را برای از بین رفتن امنیت اخلاقی به خصوص از طریق فضاهای مجازی انجام می دهند.

وی ادامه داد: خطوط قرمزها و ارزشهای انقلابی و اسلامی در برگزاری مراسم ها حفظ شود و مسئولین امر نیز در این خصوص رصد بیشتری داشته باشند.

امام جمعه تفرش یادآور شد: وظیفه ستاد احیا تبیین سیاستهای کلی است و این سیاستها می بایست توسط دستگاهها اجرا شود.

محمد حسینی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: روحیه اسلام روحیه شادی است و در دین اسلام خطوط قرمز، منکرات برای مسلمانان به درستی مشخص شده است.

حسینی اظهار کرد: با توجه به مطرح شدن بحث ولنگاری فرهنگی از سوی مقام معظم رهبری، که نوعی خطوط قرمز را مشخص می کند، باید برای حفظ فرهنگ اسلامی و جلوگیری از ولنگاری فرهنگی بیشتر برنامه ریزی شود.

وی ادامه داد: در ابتدای سال می توان با توجه به مناسبتها، هر دستگاه را متولی برگزاری برنامه در مناسبت خاص نمود تا برنامه ها به خوبی برنامه ریزی و مدیریت شده و از افراطها و تفریطها جلوگیری شود.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: متاسفانه در حوزه فرهنگ اعتبارات کافی وجود ندارد و با اعتبارات محدود نمی توان کارهای فرهنگی چندانی را پیش بینی و اجرا نمود.

فراهانی دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر تفرش گفت: از 12 تا 18 مهر به عنوان هفته امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده که برای این هفته برنامه هایی خاص در سطح شهرستان پیش بینی و اجرا شود.