جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

سامانه پیامکی رخدادهای انتظامی در استان مرکزی فعال شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سامانه پیامکی رخدادهای انتظامی در استان مرکزی فعال شد

سامانه پیامکی رخدادهای انتظامی در استان مرکزی فعال شد

سامانه پیامکی رخدادهای انتظامی در استان مرکزی فعال شد

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: سامانه پیامکی رخدادهای انتظامی در استان به منظور اطلاع رسانی به مراجعان در خصوص مراحل رسیدگی به پرونده های آنان در کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی راه اندازی شده است

سردار کیومرث عزیزی افزود: نیروی انتظامی به عنوان شاخص ترین ضابط و خط مقدم ارتباط با مردم، وظیفه تامین نظم و امنیت شهروندان را به عنوان یکی از مهمترین مصادیق حقوق شهروندی با جدیت دنبال می کند.

وی افزود: با توجه به بسط فرهنگ پاسخگویی و توسعه خدمات هر چه مطلوب‌تر انتظامی به شهروندان، نیروی انتظامی در راهبردهای اجرایی همواره با تلاشی فراگیر و هدفمند برای تامین رضایت خاطر مردم و بالا بردن استانداردها و ارتقاء سطح خدمات با رویکرد پاسخگویی، شفافیت و ارائه خدمت موثر برنامه‌ریزی می کند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در این نگاه و با توجه به بازخوردگیری که در سطح ناجا صورت گرفته، لزوم آگاهی شهروندان از مراحل پیگیری پرونده های قضایی در یگان های ناجا از ضرورت هایی بود که با تلاشی گسترده، بستر آن در مرحله نخست در 2 استان کشور ایجاد شد که استان مرکزی نیز به عنوان یکی از استان های نمونه در نظر گرفته شده است.

سردار عزیزی گفت: در نخستین مرحله تمام کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی در اراک به این سامانه مجهز شده اند و پس از بررسی های تکمیلی، تمام کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی در سطح استان به این سامانه تجهیز خواهند شد.

 فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: با توجه به امکاناتی که در این سامانه در نظر گرفته شده است، تمام مراجعان به کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی در صورت تمایل از روند پیگیری و رسیدگی به پرونده خود در یگان های انتظامی مطلع می شوند و تمام اقدامات انجام شده بر روی پرونده بلافاصله به شماره همراه درج شده در سامانه پیامکی اطلاع رسانی می شود.

کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و در این شهر بیش از 600 هزار نفر جمعیت زندگی می کنند.