رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

زنگ خدمت - نمایش محتوای صدا

 

 

زنگ خدمت

Loading the player...

ویژِه برنامه «زنگ خدمت» در هفته دولت هر روز ساعت 10:30 به مدت 30 دقیقه میزبان یکی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان می باشد تا فعالیت ها و عملکرد حوزه های مربوطه تبیین و بررسی شود

دوم شهریور هر سال آغاز هفته دولت است که این مناسبت با سالروز شهادت محمد على رجایى؛ رییس جمهور و محمد جواد باهنر؛ نخست وزیر وقت ایران كه در 8 شهریورماه سال 1360 در انفجار دفتر نخست وزیری به دست منافقان به شهادت رسیدند، پایان می یابد. 

در این برنامه که با رویکرد هفته دولت و گرامیداشت شهدای هفته دولت بالاخص شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، از آنتن صدای شبکه آفتاب تهیه و پخش می شود، مدیران و مسئولان دستگاه ها به صورت زنده میهمان برنامه می شوند ، تلاش می شود علاوه بر انعکاس دستاوردهای استان در طول یکسال در زمینه های مختلف صنعتی، فرهنگی، اقتصادی و... ، عملکرد دستگاه های دولتی معرفی و به مردم گزارش داده شود.

 بررسی عملكرد دولت در عرصه های مختلف، بررسی لوایح قوانین دولت در راستای اقتصاد مقاومتی و شعار سال، مصاحبه با مردم و طرح و پیگیری مشکلات مردمی، انعکاس مراحل پیشرفت و توسعه طرح های عمران و آبادانی استان مرکزی ، تبیین تلاش های دولت و معرفی پروژه های بزرگ عمرانی و فعالیت های دولت كه در این هفته مورد بهره برداری قرار می گیرد، گفت و گوی صمیمانه با مسئولان دولتی ، دیدگاه های امام (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص نقش و مسئولیت دولت ها از جمله موضوعاتی است كه در این برنامه به ان اشاره می شود. 

برنامه گفتگو محور «زنگ خدمت» در هفته دولت هر روز در نوبت صبح از ساعت 30 : 10 به مدت 25 دقیقه بطور زنده و مستقیم از استودیوی رادیو آفتاب به مخاطبان شبکه استانی صدای مرکز اراک تقدیم می گردد.

 

تاریخ تولید: 1396

تهیه کنندگان: علیرضا اهوازی

گوینده: مصطفی ابراهیمی

صدابردار: سلیمان عباسی نیا