جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

روغن هسته انار - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

روغن هسته انار

Loading the player...

دانلود

هسته انار به طور متوسط دارای 25 درصد چربی است. این روغن حاوی لینولئیک اسید کنژوگه (CLA ) است که به علت داشتن پیوندهای دوگانه متناوب، برای مقابله با انواع سرطان ، چاقی مفرط و بیماری های قلبی توصیه می گردد. هسته انار دارای قوی ترین آنتی اکسیدان ضدسرطان بوده و تاثیر فوق العاده ای بر شادابی پوست و مو دارد. روغن هسته انار علاوه بر اثرات پیشگیری و درمان سرطان پوست، برای پوست های خشک، حساس و آسیب دیده بسیار مؤثر است. اسید پونیسیک موجود در روغن هسته انار دارای خواص ضد التهابی، مسکن دردهای عضلانی و اثر آنتی اکسیدان است. خاصیت آنتی اکسیدانی این روغن با جلوگیری از اکسیداسیون اسیدهای چرب و در نهایت تقویت سیستم ایمنی در جلوگیری از بیماری هایی نظیر سرطان پوست، چاقی بیش از حد، دیابت و اختلالات قلبی مؤثر است.

 روغن هسته انار به دلیل داشتن ترکیبات فیتواستروژنیک در پیشگیری و درمان پوکی استخوان و بیماری های عروقی ناشی از کاهش استروژن بسیار مؤثر است. روغن هسته انار تاثیری باور نکردنی در از بین بردن خطوط خالکوبی روی صورت و تاتو داشته و در حداقل زمان با لایه برداری از پوست باعث از بین رفتن تتو های قدیمی می گردد. همچنین در استفاده موضعی جهت مرطوب نمودن پوست، از آن استفاده می شود. کاهش رطوبت در پوست موجب افزایش چروکیدگی می گردد که روغن مذکور با افزایش رطوبت لازم و کاهش خشکی، چروکیدگی پوست را برطرف نموده و پوست با استفاده از آن محکم، درخشنده و براق بنظر می رسد. این روغن علاوه بر مرطوب نمودن پوست، به علت خواص استروژنیک طبیعی، آنتی اکسیدانی، ضد فساد پذیری و ضد میکروبی باعث افزایش قدرت و خاصیت الاستیکی پوست می شود.

روغن هسته انار همچنین شامل فیتوستروژن می باشد که شبیه استروژن طبیعی عمل می کند.

توام بودن اسیدهای چرب موجود در روغن هسته انار، قدرت و خاصیت ضد فساد پذیری آن را بالا برده بطوریکه به کاهش تورم و آماس ماهیچه و شل کردن آن کمک می کند.

ضد سرطان سینه، ضد دیابت، کاهش علائم یائسگی، پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی از دیگر مزایای این روغن بسیار مفید محسوب می شود.

روغن هسته انار به عنوان خاصیت ضد چروک، لایه برداری، جلوگیری از پیری پوست و حفظ لطافت و شادابی آن، ترمیم ترکهای پوست و همچنین تقویت عالی مو و پوست سر به تازگی مورد توجه خاص تولید کنندگان لوازم آرایشی بهداشتی معروف دنیا قرارگرفته و هم اکنون به عنوان یکی از بهترین داروهای تقویت پوست و تقویت مو در داخل و خارج از کشور استفاده می شود. و اثرات ضد اگزما،