روز ماندگار ویژه 13آبان

روز ماندگار عنوان ویِژه برنامه یوم الله سیزده آبان 95 در سیمای آفتاب است که بصورت زنده از ساعت 10 الی 12 مراسم باشکوه روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی را به تصویر می کشد

روز 13 آبان ‌ماه که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان روز ملی «مبارزه با استکبار جهانی» نامگذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده است. تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در سیزده آبان 1343، سیزده آبان 1357 که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در سیزده آبان 1358 عنوان این سه واقعه تاریخی است که هر یک در دوره وقوع تاثیرگذاری خاص خود را داشته و شرایط را به‌نحوی تغییر داده‌اند.

در این برنامه ضمن گرامیداشت یو الله 13 آبان و تبیین زوایای مختلف حماسه سیزده آبان به ابعاد مختلف دشمنی آمریکا با ملت ایران در طول تاریخ پرداخته می شود

از برنامه های دیگر سیمای آفتاب ، ارتباط تلفنی با مسئولان استانی در برنامه های مختلف ، پخش سرودهای حماسی ، زیرنویس ، تیزر و فیلم سینمایی است.

ویژه برنامه مراسم یوم الله 13 آبان گوشه هایی از حضور پرشور مردان و زنان و جوانان و نوجوانان را به تصویر می کشید . بخشی از برنامه نیز پخش سخنرانی آیت الله دری نجف آّبادی «نماینده ولی فقیه استان  مرکزی» می باشد.

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده: حامد شیدایی

مجری: جواد ماستری فراهانیاشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __