حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

روز قدس نماد همبستگی و اتحاد مسلمانان در برابراستکبار است - نمایش محتوای خبر

 

 

روز قدس نماد همبستگی و اتحاد مسلمانان در برابراستکبار است

شناسه : 345068824

روز قدس نماد همبستگی و اتحاد مسلمانان در برابراستکبار است

روز قدس نماد همبستگی و اتحاد مسلمانان در برابراستکبار است

فرماندار دلیجان گفت: روز قدس و راهپیمایی مسلمانان سراسر جهان در این روز نماد همسبتگی و اتحاد در مقابل ابرقدرت ها، استکبار جهانی و رژیم نامشروع صهیونیستی است.

محمد کردی در نشست ستاد هماهنگی راهپیمایی روز قدس افزود: مسلمانان سراسر جهان با تکیه بر مشترکات خود، در برابر توطئه های رژیم صهیونیستی غاصب ایستاده اند.

وی اظهارکرد: در پرتو اتحاد مسلمانان در روز قدس، رژیم صهیونیستی دچار یک بحران عظیم درونی و بی‌هویتی در بین ملت‌های جهان شده است.

وی با بیان اینکه روز جهانی قدس به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) روز اسلام است، اظهار کرد: قدس و سرزمین فلسطین تنها مربوط به مردم فلسطین نیست، بلکه این سرزمین جزو پیکره جهان اسلام است

وی به اهمیت برگزاری راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و یادآور شد: کسی که دل در گرو اسلام دارد در راهپیمایی روز قدس که همه ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، شرکت و به دنیا اعلام می‌کند که فلسطین و قدس متعلق به همه است.

فرماندار دلیجان افزود: مردم همیشه در صحنه دلیجان طبق روال هرسال با حضور پرشور خود در این روز به غاصبان و جنایتکاران اعلام می‌کنند که هرگز قادر نخواهند بود در سایه زور و تزویر، حقوق ملت‌ها و جهان اسلام را پایمال کنند.

امام جمعه دلیجان نیز در این نشست ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امیرالمومنین علی (ع) و الگو قراردادن امام در زندگی گفت: پدیده داعش، اسرائیل را در حاشیه امنی قرار داده است و افکار عمومی جهان را درگیر خود ساخته است.

حجت الاسلام محمد تقی کرامتی افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس توطئه های دشمنان اسلام را خنثی می کند و معادلات سیاسی جهان را تحت تأثیر قرار می دهد.

مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر دلیجان از محل میدان بسیج با طی نمودن بلوار شهید کاظم زاده - پارک ملت - میدان شهیدمحمدی تا مصلی و زمان شروع راهپیمایی 11 و نیم تعیین شد.