حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۷

روز قدس میراث گرانبهای امام راحل است - نمایش محتوای رمضان

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

روز قدس میراث گرانبهای امام راحل است

روز قدس میراث گرانبهای امام راحل است

روز قدس میراث گرانبهای امام راحل است

نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی در بیانیه مشترکی روز قدس را میراث گرانبهای امام راحل عنوان کردند و از مردم خواستار حضور پرشور در راهپیمایی این روز شدند.

در این بیانیه که نسخه ای از آن روز پنجشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: تعیین روز قدس از سوی بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی نشان از عمق دوراندیشی و هوشمندی امام راحل است و در همه حال حفظ وحدت و انسجام ملت های مسلمان در برابر زورگویان ضروری است.

بیانیه می افزاید: روز قدس امسال در شرایطی برگزار می شود که فتنه تروریست تکفیری در منطقه خاورمیانه شکست خورده و مهمترین حاشیه امن رژیم غاصب صهیونیسم که به واسطه داعش ایجاد شده بود، پایان یافته است.
در بخشی از این بیانیه عنوان شده است: انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف چهره واقعی صهیونیست و آمریکا را به جهانیان نشان داد و بزرگترین جنایت علیه اسلام محسوب می شود که مسلمانان باید در روز قدس امسال مخالفت و انزجار خود را علیه این حرکت غاصبانه ابراز کنند.
در این بیانیه آمده است: روز قدس امسال با توجه به شرایط حساس منطقه به خصوص بیداری اسلامی که با تکیه بر راهبرد مقاومت شکل گرفته از اهمیت ویژه ای برخوردار است و حمایتی فراگیر از ملت فلسطین و نقطه قوت در همدلی با آنان برای شاداب نگهداشتن مقاومت محسوب می شود.
در بخشی از این بیانیه اظهار شده است: قدس شریف در سایه حمایت مستمر جهان اسلام از مبارزات کشور فلسطین ابدیت خواهد یافت.
در این بیانیه مشترک از تمامی گروه ها، جریان ها، احزاب، تشکل ها و مردم ولایتمدار و روزه دار استان مرکزی دعوت شده است که با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس ندای صلح طلبی، عدالت خواهی و حق جویی مسلمانان را به گوش جهانیان برسانند و بستر لازم را برای احیای حقوق حقه ملت مظلوم فلسطین فراهم شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.