حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۷

روز قدس ابهت سپاهیان اسلام در برابر مستکبران است - نمایش محتوای خبر

 

 

روز قدس ابهت سپاهیان اسلام در برابر مستکبران است

شناسه : 354717311

روز قدس ابهت سپاهیان اسلام در برابر مستکبران است

روز قدس ابهت سپاهیان اسلام در برابر مستکبران است

فرماندار خمین گفت: راهپیمایی روز قدس ابهت سپاهیان اسلام در برابر چشمان حیرت زده‌ مستکبر و خونخواران جهان است.

احمد طهرانی با صدور پیامی به مناسبت روز قدس افزود: در این روز حماسی برائت و اعلام نفرت عمومی ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و حامی آن، شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکارنشان داده می شود.

وی اظهار کرد: روز قدس و راهپیمایی ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی است که عرصه ای برای اتحاد و یکپارچگی قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و صهیونیسم جهانی می باشد.

طهرانی ادامه داد: فریاد خشم و کینه مجاهدان و آزادیخواهان مسلمان و جبهه مقاومت اسلامی، ناقوس مرگ و نابودی رژیم صهیونیستی را رسا‌تر از همیشه به گوش جهانیان خواهد رساند.

فرماندار خمین گفت: ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی با درک عمیق شرایط موجود با گام های پولادین مردان و زنان روزه دار قداستی صدچندان به آن بخشیده و عزم راسخ خود را در پایبندی به آرمان های امام راحل(ره) و مبارزه با ددمنشی های رژیم غاصب به منصه ظهور خواهد گذاشت و با فریادهای مستحکم، آزادی قدس شریف را از چنگال خونین سفاکان جنایتکار سر خواهد داد.

طهرانی بیان کرد:حضور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس بار دیگر مشتی گره کرده بر دهان یاوه گویان صهیونیسم و غاصبان سرزمین فلسطین است.