جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

روز قدس، روز انزجارمسلمانان جهان از آمریکا و رژیم صهیونیسیتی - نمایش محتوای رمضان

 

 

نمایش محتوای رمضان

روز قدس، روز انزجارمسلمانان جهان از آمریکا و رژیم صهیونیسیتی

روز قدس، روز انزجارمسلمانان جهان از آمریکا و رژیم صهیونیسیتی


روز قدس ، روز انزجارمسلمانان جهان از آمریکا و رژیم صهیونیسیتی

روز قدس، روز انزجارمسلمانان جهان از آمریکا و رژیم صهیونیسیتی

 آیت الله دری نجف آبادی گفت:روز قدس فرصت مغتنمی برای نمایش خشم و انزجار مسلمانان جهان از آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های نمازجمعه این هفته اراک ، با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: روز قدس فرصت مغتنمی برای نمایش خشم و انزجار مسلمانان جهان از اقدام جنایتکارانه رئیس جمهور آمریکا در انتقال غیر قانونی سفارت این کشور به قدس شریف وشناساندن چهره پلید و منفور آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی به جهانیان است.

آیت الله دری نجف آبادی در بخش دیگری از سخنانش به فرارسیدن ایام چهاردهم و پانزدهم خرداد و ارتحال امام (ره) اشاره کرد و افزود: امام خمینی (ره) در 15خرداد1342 خورشید انقلاب اسلامی را نمایان و درسال 1357حکومت بر مبنای قانون اساسی و مردم سالاری دینی را جایگزین رژیم طاغوت کرد و اکنون پس از گذشت چهار دهه از شکل گیری انقلاب اسلامی ایران ، کشورمان با اقتدار و امنیت کامل زیر سایه رهبری معظم انقلاب به پیش می رود.

خطیب جمعه اراک همچنین توجه جدی مسئولان به رفع مشکلات اقتصادی کشور را خواستار شد و تصریح کرد : دولتمردان باید با فراهم کردن زمینه های لازم برای تحقق شعار سال و حمایت از تولید کنندگان داخلی اجازه ندهند امید مردم به ناامیدی تبدیل شود.

آیت الله دری در ادامه با برشمردن فضایل لیالی قدر به مردم توصیه کرد ازبرکات این شب های ارزشمند به خوبی بهره ببرند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.