سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

روز بصیرت و میثاق امت با ولایت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در بیانیه ای با گرامیداشت حماسه 9 دی اعلام کرد مراسم این روز باشکوه در سراسر استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در بیانیه ای حماسه 9 دی را تصویر واقعی قدرت نظام جمهوری اسلامی در مقابل نفوذ دشمنان دانست.

در یوم الله 9 دی؛ دست قدرت خدا در دفاع کامل از نظام و حریم ولایت بیرون آمده و انقلاب اسلامی را در مسیر خودش مستحکم تر از قبل قرار داد.

نهم دی به عنوان قله افتخارات ملت در هشت ماه جنگ نرم و عملیات روانی دشمن و به عنوان نقطه عطفی در راستای نمایش اتحاد و انسجام ملت بزرگ ما حول محور ولایت فقیه در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسید و برای همیشه در تاریخ ماندگار شد.

در سالگرد حماسه ماندگار و تاریخی نهم دی ، عظمت آن حماسه عظیم و باشکوه بیش از پیش بر همگان آشکار شده و زوایای کمتر پیدای آن ، بیشتر مورد تحقیق و مدّاقه مورخان ، محققان، پژوهشگران و بررسی و کنکاش مردم بصیرتمند ایران قرار گرفته و بایستی به بازخوانی علل و عوامل، زمینه‌ها، آثار و پیامدها و پیام‌های آن ، بیش از گذشته پرداخت تا روح آن حماسه برای همیشه در دل‌ها و اذهان زنده و جاودان بماند.شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی و دعوت به پاسداشت هر چه با شکوهتر این حماسه ماندگار، از تک تک آحاد جامعه، اقشار و مدافعان انقلاب اسلامی بالاخص ملت شریف و انقلابی استان مرکزی می‌خواهد تا با افزایش سطح بینش و بصیرت دینی و سیاسی خود و تبعیت از ولایت فقیه درحراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای سترگ آن کوشا بوده و با حفظ وحدت و انسجام، نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب نموده و با آرمان‌های والای شهدا و امام شهیدان تجدید میثاق نمایند.

مراسم بزرگداشت سالروز حماسه نهم دی (روز ملی بصیرت و تجدید میثاق با ولایت) در سراسر استان مرکزی برگزار خواهد شد و در شهر اراک نیز در روز یکشنبه مورخ 9/10/97 از ساعت 10:00صبح با سخنرانی سردار سرتیپ دوم پاسدار،دکتر حمیدرضا مقدم فر مشاور فرهنگی رسانه ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می گردد.اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __