رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

روایت کنگره - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

روایت کنگره

تهیه کننده : محمد فراهانی

مجری: خسرو بیگی

 

آنچه از دنیاست فانی است و آنچه برای خدا تقدیم می‌شود، باقی و ابدی است و این شهدا زنده هستند و نزد خداوند تبارک و تعالی عندربهم یرزقون هستند. آنها در بارگاه خداوند تبارک و تعالی با رویی سفید حضور یافته‌اند، چرا که در عشق رسیدن به کوی دوست بهترین سرمایه زندگیشان را تقدیم کرده‌اند.

در آستانه برگزاری کنگره ملّی بزرگداشت 6200 شهید والامقام استان مرکزی و نقش حضرت امام خمینی(ره) در دوران دفاع مقدس، برنامه زنده تلویزیونی «روایت کنگره»، هر شب ساعت 21 به مدت 50 دقیقه تقدیم بینندگان سیمای شبکه آفتاب میشود.

برنامه تلویزیونی « روایت کنگره » با همّت گروه تلویزیونی بسیج شبکه آفتاب و با محوریت نقش حضرت امام خمینی (ره) و 6200 شهید والامقام استان مرکزی در دوران دفاع مقدس و با هدف تبیین رهبری دفاع مقدس از زبان کارشناسان و نخبگان سیاسی و... با آیتم هایی از قبیل: آرم، وله، پلاتو، مجری، کارشناس، میان برنامه آرشیوی و پخش تصاویر جنگی و نیز خاطرات رزمندگان و... هر شب ساعت 21 به مدت 50 دقیقه تقدیم بینندگان سیمای شبکه آفتاب می شود.

در برنامه روایت کنگره اهدافی همچون تبیین نقش فرماندهی امام خمینی(ره) در طول دفاع مقدس، تدوین و نشر آثار شهدای گلگون کفن دفاع مقدس در استان و کشور، ترویج فرهنگ شهادت، ایثار و مقاومت، تبیین شخصیت، راه و روش امام(ره)، اصول خط امام(ره) و شناخت بیش از پیش انقلاب اسلامی، تبیین دفاع مقدس و عملکرد مردم استان مرکزی در دوران دفاع مقدس و تبیین فرهنگ شهید و شهادت و ... دنبال می‌شود.

 

سال تولید: 1398


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __