جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

رهایی کودک 8 ساله شازندی از چنگال گروگانگیران - نمایش محتوای خبر

 

 

رهایی کودک 8 ساله شازندی از چنگال گروگانگیران

باران شیخی ،کودک 8ساله شازندی با تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی و دستگیری ربایندگان در چابهار آزاد شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ دادستان عمومی و انقلاب اراک صبح امروز گفت: با تلاش شبانه روزی  نیروهای قضایی، انتظامی و امنیتی ، محل اختفاء باران شیخی دختر ربوده شده در شهر مهاجران از توابع شهرستان شازند استان مرکزی ،در منطقه چابهار در استان سیستان و بلوچستان کشف و صبح امروز از چنگال گروگانگیران آزاد شد.قاسمی افزود: در این رابطه 4 نفر که یکی از آنها متهم اصلی و مسلح بوده است به همراه  سه نفر دیگر دستگیر شدند. 

آقازاده استاندار مرکزی نیز با قدردانی از تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی استان های مرکزی و سیستان و بلوچستان برای آزادی کودک 8 ساله شازندی گفت: انگیزه اصلی ربایندگان برای گروگانگیری موضوع خرید و فروش مواد مخدر و مطالبات مالی شخصی بوده است.

سردار عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی نیز گفت : از سه طریق اطلاعاتی ، پلیسی، اظهارات خانواده  و نفوذ معتمدان محلی در سیستان و بلوچستان برای رهایی این کودک 8 ساله برنامه ریزی عملیاتی شده بود.سردار عزیزی افزود: باران در سلامت کامل است و به زودی به زادگاهش منتقل می شود.

 باران شیخی از روز 24 فروردین در مسیر مدرسه در شهر مهاجران شهرستان شازند ناپدید شده بود که پس از تحقیقات پلیسی مشخص شد ربوده شده است.

مهاجران یکی از شهرهای تازه بنیان در استان مرکزی است که در فاصله ۲۵ کیلومتری غرب اراک واقع شده است.