جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

رمضان در رادیو - نمایش محتوای صدا

 

 

رمضان در رادیو

Loading the player...

شبکه رادیویی آفتاب برای این ماه پرخیر و برکت ویژه برنامه های جدید و بسیار متنوعی را پیش بینی کرده که تقدیم مخاطبان ارجمند می شود.

29 برنامه 120 دقیقه ای بمناسبت ماه رمضان با هدف ارشادی تربیتی با عنوان «نسیم سحری» در ایام ماه مبارک رمضان که در ساعت 3 بامداد از صدای شبکه آفتاب استان مرکزی پخش می‌شود.

 این برنامه با آیتم‌های‌ گفتار، گزارش مردمی و کارشناس موضوعی است که با ساختار پیامی کلامی و آوایی هرسحرگاه تهیه و پخش می‌شود.

 دراین برنامه گفتار براساس موضوعات و اشعار و مطالب وصفی، احادیث و روایات، مناجات وهمخوانی و تواشیح، کارشناس نهج البلاغه، تفسیر دعای ابوحمزه و دعای سحر و تعقیبات مشترکه نماز صبح پخش می‌شود.

29 برنامه 115 دقیقه ای با عنوان «همه دعوتیم» ویژه افطار‌های ماه مبارک رمضان  که هر روز ساعت 19 از صدای شبکه آفتاب استان مرکزی تقدیم شنوندگان رادیو می‌شود.

این برنامه با آیتم‌های گفتار، گزارش مردمی، کارشناس موضوعی، مصاحبه، ارتباط تلفنی، قطعه نمایشی و مسابقه حضوری به منظور ایجاد فضای معنوی هنگام افطار هرروز بصورت زنده از صدای شبکه استانی آفتاب پخش می‌شود.

جشنواره روزه اولی ها، سی روز سی قاری( ترتیل روزانه قرآن کریم) ، روشنا ( یک آیه یک تفسیر) ، گامی به سوی نور با موضوع آموزش حفظ قرآن، آیه ها و قصه ها ( قصص قرآنی) ، به سوی او ( تفسیر قرآن ) ، مسابقه پیامکی از دیگر برنامه تولیدی و تامینی ویژه ماه مبارک رمضان است که از شبکه رادیویی آفتاب پخش می شود.

 

تاریخ تولید: 1397

 

گویندگان رادیو

صدابردارن پخش رادیو

تهیه کنندگان رادوی