جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

رقابت های قهرمانی کیک بوکسینگ استان مرکزی پایان یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

رقابت های قهرمانی کیک بوکسینگ استان مرکزی پایان یافت

رقابت های قهرمانی کیک بوکسینگ استان مرکزی پایان یافت

رقابت های قهرمانی کیک بوکسینگ استان مرکزی پایان یافت

رقابت های قهرمانی کیک بوکسینگ نونهالان و نوجوانان استان مرکزی که به مدت دو روز در شهرستان ساوه در جریان داشت با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، این مسابقات به مناسبت روز دانش آموز با شرکت 80 ورزشکار از شهرستان های اراک، ساوه، خمین، دلیجان و زرندیه در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در ساوه برگزار شد.

در پایان در رده سنی نونهالان، در وزن 28کیلوگرم سید امیررضا میرحیدری از اراک، در وزن 31کیلوگرم سید عباس میریعقوبی از اراک، وزن 34کیلوگرم امیرسالار میرزایی از ساوه، وزن 39کیلوگرم محمد جواد نادی از ساوه، وزن 43کیلوگرم سعید حسینخانی از اراک، وزن 47کیلوگرم ابوالفضل صوفی از اراک، وزن 51کیلوگرم فرزان ذلفعلی از اراک و در وزن 55کیلوگرم آرمین طالبی از اراک، عناوین نخست را کسب کردند.

براساس این گزارش در رده سنی نوجوانان نیز، در وزن 35کیلوگرم ابوالفضل ابوالقاسمی از اراک، وزن 38کیلوگرم مهدی شاه محمدی از خمین، وزن 42کیلوگرم مهدی کمانی از خمین، وزن 46کیلوگرم سیدمحمدحسین طالبی از زرندیه، وزن 50کیلوگرم علیرضا رجبی از اراک، وزن 55کیلوگرم امیرمحمد نظافت از ساوه، وزن 60کیلوگرم محمد صفا از ساوه، وزن 65کیلوگرم مسعود حاجیان از اراک، وزن 70کیلوگرم داود خان بابایی از ساوه و وزن به اضافه 70کیلوگرم محمدمهدی مصفا از زرندیه مقام نخست را به خود اختصاص دادند.

در رده بندی تیمی این مسابقات، تیم اراک(دهیاری ضامنجان) با کسب هشت طلا، پنج نقره و چهار برنز در سکوی قهرمانی ایستاد، تیم ساوه با کسب پنج طلا، چهار نقره و چهار برنز به عنوان نایب قهرمان شناخته شد و تیم خمین با کسب سه طلا، چهار نقره و چهار برنز در جایگاه سوم قرار گرفت.
بیش از 2000 ورزشکار به صورت سازماندهی شده در استان مرکزی زیر نظر هیات ورزش های رزمی این استان فعالیت می کنند.