سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

رفع مشکلات مردم در دستور کار مدیران قرار گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

رفع مشکلات مردم در دستور کار مدیران قرار گیرد

رفع مشکلات مردم در دستور کار مدیران قرار گیرد

رفع مشکلات مردم در دستور کار مدیران قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت : رفع مشکلات مردم و اولویت بندی مطالبات رهبری باید در دستور کار دولت قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اراک ؛ نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های نماز جمعه شهر اراک بر رفع مشکلات و محرومیت های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی مردم تاکید کرد و گفت : دولت باید مطالبات مردم و رهبری را اولویت بندی نماید و با مدیریت جهادی و همت بلند عزم خود را برای پیشرفت کشور جزم کند .
آیت الله دری به بحث شوراها و شهرداری هم اشاره ای کرد و گفت : با تعیین افراد امین پاک سرشت و نیک سیرت و با برنامه ای زمانه بندی شده مشکلات عمرانی شهرستان های مختلف استان برطرف خواهد شد .
وی با تبریک هفته ی دولت به دولتمردان گفت : پیشرفت امروز ایران اسلامی مرهون خون شهدایی است که جان برکف برای عزت و سربلندی ایران اسلامی کوشیدند و شهید رجایی و شهید باهنر مصداق بارز خدمت گزاری بودند که به دست منافقین کور دل به شهادت رسیدند .
امام جمعه اراک گفت : بیش از 17 هزارنفر در ایران با ترور کوردلانی نظیر منافقان به شهادت رسیدند و امروز مدعیان حقوق بشر همانند آمریکا، اسرائیل، داعش و آل سعود ، ایران اسلامی را تروریسم خطاب می کند و منافقان تروریسم را زیر چتر خود پناه می دهند .
نماینده ولی فقیه در بخش دیگری از سخنان خود به ماه ذیحجه هم اشاره ای کرد و گفت : این ماه پر خیر برکت است و باید از روز های با عظمت این ماه بهره برد .
آیت الله دری نجف آبادی با آروزی سلامتی برای تمامی حجاج ایرانی گفت : در دو حادثه تلخ حج سال 66 و 94 بیش از 900 زائران ایرانی با جنایات آل سعود مظلومانه به شهادت رسیدند و در آیات فراوانی از قرآن به برائت از مشرکین اشاره شده است و آل سعود هم پیمان و همدست با مشرکانی نظیر آمریکا و صهیونیست است .
امام جمعه اراک در ادامه با تبریک سالروز ازدواج آسمانی امام علی ( ع ) و حضرت فاطمه (س) گفت : مشکلات ازدواج و اشتغال جوانان فرآوان است و باید ساده زیستی ائمه الگوی جوانان باشد .
وی با انتقاد از نرخ رشد جمعیت یک درصدی استان مرکزی گفت : این استان از نظر جمعیت سومین استان پیر کشور است و باید با تسهیل شرایط ازدواج جوانان این رشد جمعیت را بهبود بخشید.