حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷

رفع مشکلات مردم در دستور کار مدیران قرار گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

رفع مشکلات مردم در دستور کار مدیران قرار گیرد

شناسه : 346520146

رفع مشکلات مردم در دستور کار مدیران قرار گیرد

رفع مشکلات مردم در دستور کار مدیران قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت : رفع مشکلات مردم و اولویت بندی مطالبات رهبری باید در دستور کار دولت قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اراک ؛ نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های نماز جمعه شهر اراک بر رفع مشکلات و محرومیت های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی مردم تاکید کرد و گفت : دولت باید مطالبات مردم و رهبری را اولویت بندی نماید و با مدیریت جهادی و همت بلند عزم خود را برای پیشرفت کشور جزم کند .
آیت الله دری به بحث شوراها و شهرداری هم اشاره ای کرد و گفت : با تعیین افراد امین پاک سرشت و نیک سیرت و با برنامه ای زمانه بندی شده مشکلات عمرانی شهرستان های مختلف استان برطرف خواهد شد .
وی با تبریک هفته ی دولت به دولتمردان گفت : پیشرفت امروز ایران اسلامی مرهون خون شهدایی است که جان برکف برای عزت و سربلندی ایران اسلامی کوشیدند و شهید رجایی و شهید باهنر مصداق بارز خدمت گزاری بودند که به دست منافقین کور دل به شهادت رسیدند .
امام جمعه اراک گفت : بیش از 17 هزارنفر در ایران با ترور کوردلانی نظیر منافقان به شهادت رسیدند و امروز مدعیان حقوق بشر همانند آمریکا، اسرائیل، داعش و آل سعود ، ایران اسلامی را تروریسم خطاب می کند و منافقان تروریسم را زیر چتر خود پناه می دهند .
نماینده ولی فقیه در بخش دیگری از سخنان خود به ماه ذیحجه هم اشاره ای کرد و گفت : این ماه پر خیر برکت است و باید از روز های با عظمت این ماه بهره برد .
آیت الله دری نجف آبادی با آروزی سلامتی برای تمامی حجاج ایرانی گفت : در دو حادثه تلخ حج سال 66 و 94 بیش از 900 زائران ایرانی با جنایات آل سعود مظلومانه به شهادت رسیدند و در آیات فراوانی از قرآن به برائت از مشرکین اشاره شده است و آل سعود هم پیمان و همدست با مشرکانی نظیر آمریکا و صهیونیست است .
امام جمعه اراک در ادامه با تبریک سالروز ازدواج آسمانی امام علی ( ع ) و حضرت فاطمه (س) گفت : مشکلات ازدواج و اشتغال جوانان فرآوان است و باید ساده زیستی ائمه الگوی جوانان باشد .
وی با انتقاد از نرخ رشد جمعیت یک درصدی استان مرکزی گفت : این استان از نظر جمعیت سومین استان پیر کشور است و باید با تسهیل شرایط ازدواج جوانان این رشد جمعیت را بهبود بخشید.