سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

رعایت دستور العمل های بهداشتی توسط هیات های عزاداری - نمایش محتوای خبر

 

 

رعایت دستور العمل های بهداشتی توسط هیات های عزاداری

رعایت دستور العمل های بهداشتی توسط هیات های عزاداری

رعایت دستور العمل های بهداشتی توسط هیات های عزاداری

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: در بررسی های انجام شده 90 درصد هیات های عزاداری دستور العمل های بهداشتی را رعایت کرده اند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با تقدر از همکاری مردم در برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم گفت: در بررسی های انجام شده 90 درصد هیات های عزاداری دستور العمل های بهداشتی را رعایت کرده اند.
حجت الاسلام عباسی افزود: قبل از شروع ماه محرم دستگاه ها کمک کرد و  مکان های باز در اختیار هیات های عزاداری قرار گرفت و جلسات هم اندیشی هم با مبلغان ائمه جماعات برگزار کردیم و هماهنگی های لازم برای اقامه عزای حسینی با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد .

وی ادامه داد: از مردم  هم ممنون هستیم بابت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عین حال خواهش می کنم کمافسابق که با ما همکاری  داشتند در ادامه همین همکاری و تعامل را داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی یادآور شد : پخش نذورات ممنوع استو دسته روی در خیابان ها هم ممنوع است و جا دارد از  مردم خوب متدین که نهایت همکاری را با ما داشتند تقدیر کنیم .

عباسی ادامه داد: ستاد محرم اداره کل تبلیغات هم در اداره کل مستقر است، مردم می توانند هر مشکل و انتقادی را با همکاران ما در میان بگذارند