رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸

رصد - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رصد

تهیه کننده: محمد طالبی

مجری: مصطفی ابراهیمی

تصویر برداران : مجید فراهانی – مهدی غضنفری

دستیار صدا و تصویر: قهرمانی – مسعود جعفری

صدابردار: مجید ابراهیمی

دستیار تهیه: خسرو کردعلی

 

 

شبکه استانی آفتاب شنبه ها ساعت 22 مطالبات منطقی مردمی در حوزه های مختلف و نیز نحوه تحقق اقتصاد مقاومتی در سال96 در سطح استان را در برنامه زنده تلویزیونی رصد پیگیری می کند

این برنامه با حضورکارشناسان مطلع و مرتبط با موضوع برنامه و با هدف ایجاد تحرک و پویایی در راستای حل مشکلات استان، طرح مطالبات مردم و مسئولین و توسعه همه جانبه استان می پردازد .

برنامه چالشی و گفتگو محور «رصد» در راستای حل مشکلات استان و طرح مطالبات مردم و مسئولین ، به انعکاس مشکلات، ناهنجاری ها، نابسامانی های حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، ... در استان می پردازد  و با حضور بالاترین مقام و مسئول اجرایی دستگاه مربوطه در استودیوی برنامه، به مطالبات مردم پاسخ می دهند.

این برنامه با دو رویکرد اطلاع رسانی از وقایع و پروژه های اقتصادی استانی در قالب اقتصاد مقاومتی و نیز پیگیری مطالبات بحق و منطقی مردمی از سیمای شبکه استانی آفتاب، از کارشناسان مطلع و آگاه از موضوع برنامه به صورت حضوری یا تلفنی استفاده می کند تا به روند بحث و گفتگو کمک کند و از نقطه نظرات مخاطبان در قالب گزارش، پیامک، .. و نمودار جهت نمایش پیامک های مخاطبان نیز استفاده می شود.

برنامه رصد به تعداد 50 برنامه 65 دقیقه ای همراه با بخشهای گفتگو، مباحث کارشناسی، گزارش و نریشن تصویر، به تعداد یک باکس در هفته به تهیه کنندگی حامد شیدایی در روز های شنبه ها ساعت 22 به مدت 65 دقیقه با طرح موضوعات اجتماعی اقتصادی و فرهنگی از آنتن شبکه آفتاب تقدیم حضور بینندگان میشود .

سال تولید: 1396