جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

رسیدگی به 12 هزار پرورنده در دادسرای انقلاب خمین - نمایش محتوای خبر

 

 

رسیدگی به 12 هزار پرورنده در دادسرای انقلاب خمین

رسیدگی به 12 هزار پرورنده در دادسرای انقلاب خمین

رسیدگی به 12 هزار پرورنده در دادسرای انقلاب خمین

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی خمین پرونده های ورودی و مورد رسیدگی در دادسرای انقلاب اسلامی این شهرستان را 12 هزار پرونده در یک سال عنوان کرد و گفت: بیشتر پرونده های دادسرای عمومی و انقلاب مربوط به سرقت، مواد مخدر، جرایم ناشی از اختلافات خانوادگی، ضرب وجرح و توهین و تصادفات منجر به جرح می باشد.

یاریجانی در خصوص پروندهای طلاق در این شهرستان هم گفت:در سال گذشته 433 پرونده تشکیل شده که 312 مورد گواهی عدم سازش صادر شده است که از این تعداد 233 مورد طلاق توافقی بوده و 55 مورد به درخواست زوجه و مابقی به درخواست زوج بوده است

دادستان عمومی انقلاب خمین با اشاره به انجمن حمایت از خانواده های زندانیان گفت: این انجمن در طول سال چهار نوبت سبد کالا به خانواده های زیرپوشش اهدا می کند که برای این سبدها در مجموع یک میلیارد ریال با مشارکت مالی خیرین هزینه می شود.

یاریجانی افزود: در ماه مبارک رمضان 210 سبد کالا برای خانواده های نیازمند زندانیان تهیه و توزیع شد که این سبدها 200 میلیون ریال هزینه دربرداشت.

وی در پایان گفت: خیران فعال در قالب کمک های نقدی، غیرنقدی، تهیه جهیزیه، کمک هزینه اجاره و رهن واحدهای مسکونی، کمکهای درمانی و توزیع سبدهای کالایی با این انجمن همکاری دارند.