جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

رسول مهربانی - نمایش محتوای صدا

 

 

رسول مهربانی

Loading the player...

 

"رسول مهربانی" ویژه برنامه عید مبعث رسول اکرم صل الله علیه وآله وسلم رادیو آفتاب است که در روز پنجشنبه 15 اردیبهشت ماه از این شبکه پخش می شود.

ویژه برنامه عید مبعث رادیو آفتاب که با عنوان «رسول مهربانی» تهیه می شود، از نظرات و کلام مخاطبان برای بیان هر چه بهتر ویژگی ها و آثار این روز بزرگ استفاده می شود و با تهیه و پخش بخش های کارشناسی، اشعار، گزارش های مردمی با محوریت عید مبعث و تبریک این روز بزرگ، تلفن های مردمی، گزیده کلام بزرگان و ... اهمیت این عید و آثار بعثت پیامبر (ص) را بر جهان و جامعه تبیین می کند.

این برنامه با هدف تبيين وقايع اين روز عظیم الشان و شخصیت والای پیامبر گرامی اسلام پخش مي شود و می کوشد با بهره گیری از حضور کارشناسان و صاحبنظران حوزه دین و معارف اسلامی در استودیوی صدای آفتاب در قالب آیتم گفتگوی کارشناسی و آیتم های متنوع دیگر به بیان فضائل و اعمال روز عید مبعث، فلسفه بعثت، آشنايي با شخصيت حضرت محمد (صلي الله عليه وآله وسلم)، تكريم شعائر اسلامي و ترويج اعياد مذهبي بپردازد

گفتنی است این برنامه همراه با دیگر بخش های اجرای مسابقه پیامکی و تلفنی در راستای جلب مشارکت مخاطبان، دعوت از خوانندگان استانی و گروه موسیقی دهقان با اجرای زنده ترانه و موسیقی مناسبتی، ارتباط با مراکز، پخش موسیقی و ترانه های شاد ویژه عید و .... در روز پنجشنبه 16 اردیبهشت ماه مصادف با مبعث رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) از ساعت 10 صبح بمدت 120 دقیقه از شبکه رادیویی آفتاب تقدیم شنوندگان می شود.

همچنین در این برنامه با توجه به برگزاری جشن ها و مراسم شادی در استان برای معرفی هرچه بیشتر شخصیت بزرگوار و برگزیده ایشان به گزارش های زنده از سطح شهر نیز پرداخته می شود


 

تاریخ تولید: 1395

تهی کننده: معصومه فراهانی

گویندگان: روشنک رودیان – علیرضا رافعی

گزارشگر: امید کریمی

نویسنده: فائزه امینی

کارشناس برنامه: حجت الاسلام صلواتی و حجت الاسلام مهدی عظیمی