سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

رسانه ملی زبان گویای نظام اسلامی در بیان پیشرفتهاست/ - نمایش محتوای خبر

 

 

رسانه ملی زبان گویای نظام اسلامی در بیان پیشرفتهاست/

رسانه ملی زبان گویای نظام اسلامی در بیان پیشرفتهاست/

رسانه ملی زبان گویای نظام اسلامی در بیان پیشرفتهاست/

نماینده ولی فقیه در استان در جمع مدیران شبکه آفتاب با اشاره به تلاش های رسانه ملی و استانی برای حفظ و تعمیق هویت نظام جمهوری اسلامی و تبیین و رفع آسیب ها از توجه جدی این رسانه به اولویت ها و تلاش برای ایجاد وحدت و همدلی قدردانی کرد.
 آیت الله دری به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به کشور از راه فشارهای سیاسی/ اقتصادی و حتی تقویت گروه های تروریستی اشاره کرد وافزود : فعالان رسانه ملی و استانی باید بعنون قرارگاه تبلیغی نظام / برای تقویت جریان اصیل انقلاب و توجه به آینده سازان کشور اعم از دانشگاهیان / دانش آموزان و حتی خردسالان تلاش کند.
  امام جمعه اراک با بزرگداشت فرارسیدن ایام الله دهه فجر بر برگزاری پرشور آیین های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت هویت اسلامی و ولایی انقلاب تاکید کرد.
 در این نشست  مدیر کل صدا وسیمای استان هم با ارائه گزارشی از فعالیت های سال 93 و برنامه های سال آینده شبکه آفتاب از افزایش پوشش  دیجیتال در استان به 90 درصد تا دهه فجر خبر داد.
قربانی جم از عزم جدی شبکه آفتاب برای حضور پر رنگتر  اقشار مختلف مردم در برنامه های تولیدی خبر داد و گفت: رویکر رسانه استانی در سال آینده توجه بیشتر به مطالبات مردمی ست و حضور گسترده تر آنها در رسانه است .