جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

راه آبادی در قاب آفتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

راه آبادی در قاب آفتاب 

سیمای شبکه آفتاب جمعه ها با برنامه تلویزیونی «راه آبادی» همراه با شما در طبیعت بی نظیر روستاهای استان مرکزی قدم می زند

برنامه «راه آبادی» یکی از برنامه های شبکه آفتاب استان مرکزی است که با رویکرد پرداختن به روستاها، به تهیه کنندگی محمد حسین سمیعی و تصویر برداری وحید رحیمی روی آنتن شبکه آفتاب می رود.

این برنامه با ساختاری مستند گزارشی قصد دارد با رفتن به مناطق بکر، نقاط مختلف استان مرکزی از جمله روستاهای استان را به مردم معرفی کند و با همراه شدن با اهالی روستا در کار و فعالیت روزانه، همدلی، انسجام و توانمندیهای آنها را در زمینه های کشاورزی، دامداری، تولیدات صنعتی، فعالیت بانوان روستا، موفقیت جوانان و همچنین جذابیت های گردشگری و طبیعی روستاها و سبک زندگی روستاها را به تصویر بکشد.

در برنامه «راه آبادی» سید محمد محمدی بعنوان مجری گزارشگر با سفر به روستاها و مناطق مختلف گزارش های متعددی را برای بینندگان برنامه «راه آبادی» تهیه می کند.

این برنامه با محور های موضوعی فرهنگ کار و تلاش در روستاها همراه با بخش های مختلفی چون موسیقی تصویر، گزارش های مجری برنامه از اهالی روستا، پخش فعالیت های مردم روستا و ... مشکلات و مسائل روستائیان را نیز طرح و پیگیری می کند.

گفتنی است برنامه «راه آبادی» بصورت هفتگی روزهای جمعه از ساعت 19:15 به مدت 30 دقیقه تقدیم بینندگان شبکه آفتاب می شود و تکرار آن روزهای سه شنبه ساعت 19 از این شبکه پخش می شود

  

 

 

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __