حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۸

راهیابی اثر هنرمندان استان مرکزی به جشنواره فیلم سبز - نمایش محتوای خبر

 

 

راهیابی اثر هنرمندان استان مرکزی به جشنواره فیلم سبز

شناسه : 346466045

راهیابی اثر هنرمندان استان مرکزی به جشنواره فیلم سبز

راهیابی اثر هنرمندان استان مرکزی به جشنواره فیلم سبز

نمایش« روز از نو» به نویسندگی و کارگردانی مشترک محمدجواد شریفی و سهیلا میرزاخانی در یازدهمین جشنواره سراسری نمایش های کوتاه ارسباران اجرا وبه جشنواره فیلم سبز راه یافت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ؛رضا میرزایی، رئیس حوزه هنری استان مرکزی گفت:آثار هنرمندان این استان به ششمین جشنواره بین المللی فیلم و هنرهای تجسمی سبز ایران بزرگترین رویداد فرهنگی حفظ محیط زیست در منطقه خاورمیانه، راه یافته است.
وی افزود: آثار هنرمندان امیر قادری، امیرمهدی مجیدی، سعیدرضا مقصودی، محمد وروانی فراهانی و یاسر محمدخانی از اعضای فعال خانه عکاسان حوزه هنری استان مرکزی به ششمین جشنواره بین المللی فیلم و هنرهای تجسمی سبز ایران بزرگترین رویداد فرهنگی حفظ محیط زیست در منطقه خاورمیانه، راه یافته است.
 
میرزایی گفت: این رویداد فرهنگی هنری به همت سازمان حفاظت از محیط زیست و با تمرکز بر مقوله‌های شهر پایدار، گردشگری پایدار و انرژی پاک از   ۱۸تا ٢۴ شهریور ماه در تهران و به صورت همزمان در سراسر کشور در بیش از ۱۸۰ مرکز اکران سینمایی برگزار می شود.
 
میرزایی از درخشش هنرمندان اراکی در جشنواره تئاتر ارسباران خبر داد و اظهار کرد: نمایش« روز از نو» به نویسندگی و کارگردانی مشترک محمدجواد شریفی و سهیلا میرزاخانی در یازدهمین جشنواره سراسری نمایش های کوتاه ارسباران اجرا شد که بر اساس رأی هیئت داوران 4 رتبه برگزیده در بخش های  رتبه سوم بازیگری زن و مرد، رتبه دوم کارگردانی و تقدیر در بخش موسیقی را از آن خود کرد.
 
رئیس حوزه هنری استان مرکزی ادامه داد: یازدهمین جشنواره سراسری نمایش های کوتاه ارسباران با حضور گروه های نمایشی از ۱۴ شهرستان و ۱۱ استان کشور از 22 الی 26 مرداد ماه در اهر برگزار شد.