رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 160 نقطه استان مرکزی آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 160 نقطه استان مرکزی آغاز شد

شناسه : 340652236

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 160 نقطه استان مرکزی آغاز شد

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 160 نقطه استان مرکزی آغاز شد

در سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 160 نقطه شهری و روستایی استان مرکزی آغاز شد.

لحظاتی پیش در سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 160 نقطه شهری و روستایی استان مرکزی برگزار شد.

امروز همه و همه یک صدا پایبندی خود را به انقلاب اسلامی و آرمان های امام خمینی فریاد زده و تبعیت خویش را از مقام معظم رهبری اعلام کردند.

مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه سرزمین آفتاب همانند مردم سایر شهرهای کشور با حضوری بی‌نظیر سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و حماسه‌ای به یادماندنی خلق کردند.

طلاب و روحانیان نیز با قشرهای مختلف در راهپیمایی امروز یک صدا شده و سربلندی ایران عزیز در سایه نظام اسلامی را فریاد زدند.

مردم مومن و ولایتمدار استان مرکزی با در دست داشتن پارچه نوشته ها، دست نوشته ها و تمثال امام راحل و مقام معظم رهبری عشق و ارادت خود به نظام اسلامی را به منصه ظهور گذاشته اند.

مردم همیشه در صحنه اراک نیز امروز عشق خود را به امام، رهبر معظم انقلاب و نظام اسلامی به دشمنان نشان داده و با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر صهیونیسم بار دیگر با آرمان‌های بلند امام خمینی تجدید بیعت کردند.

گفتنی است، مردم شهر اراک لحظاتی پیش راهپیمایی خود را از میدان شهدا آغاز کرده و در حالی که از سوی مسؤولان استان مرکزی همراهی می شوند، پس از عبور از پل خیبر وارد خیابان محسنی می شوند و به سمت مصلای بیت المقدس این شهر حرکت می کنند.

همچنین نظیر این مراسم در شهرستانهای خمین، محلات، دلیجان، ساوه، زرندیه، تفرش، آشتیان، فراهان، کمیجان، خنداب و شازند نیز برگزار شد.

مراسم جشن انقلاب از ساعت 8 صبح روز بیست و دوم بهمن در میدان شهدای اراک آغاز شد و اجرای سرود 1357 نفری دانش‌آموزان، برپایی غرفه‌های فرهنگی و ایستگاه‌های نقاشی و اجرای ویژه‌برنامه‌های شاد و مفرح توسط هنرمندان صدا و سیما همراه با پخش زنده تلویزیونی از جمله برنامه‌های این مراسم بود.

شایان ذکر است، ساعتی دیگر نیز سخنرانی محمدرضا باهنر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصلی بیت المقدس اراک برگزار می شود.