رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

راهپیمایی روز قدس نه به معامله بزرگ قرن است - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی روز قدس نه به معامله بزرگ قرن است

راهپیمایی روز قدس نه به معامله بزرگ قرن است

راهپیمایی روز قدس نه به معامله بزرگ قرن است

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی :حضور پرشور و گسترده مردم روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس، نه به معامله بزرگ قرن است.
 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آیت الله  دری نجف آبادی افزود: تثبیت اراضی اشغالی و پیوستن مناطقی از جولان و تضعیف حقوق مردم مظلوم فلسطین از سوی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب اساس معامله بزرگ قرن است که آزادیخواهان جهان به خصوص ملت بزرگ ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی مخالفت خود را با آن اعلام کردند.

وی در ادامه گفت: استبداد رژیم صهیونیستی، رخوت کشورهای عربی، مجرم شناختن مقاومت ضد رژیم صهیونیستی و تعامل با مطالبات این رژیم در قدس شریف توطئه ای از سوی استکبار است و ملت‌های مسلمان باید در برابر این زیاده خواهی‌های شیطان بزرگ و ایادی آن در منطقه وحدت و یکپارچگی را سرلوحه امور قرار دهند.

امام جمعه اراک افزود: امت اسلامی و تمامی آزادی خواهان باید در برابر این توطئه جدید که معنای آن سلب حقوق یک ملت از سرزمین خود و نابودی شخصیت حقیقی و حقوقی آنها است هوشیار باشند و اجازه ندهند متجاوزان تا این حد با سرنوشت جهان اسلام و مردم فلسطین بازی کنند.

آیت الله دری نجف آبادی  همچنین گفت: روز جهانی قدس عرصه جوشش اراده جامعه بین‌الملل به خصوص ملت مؤمن ایران اسلامی علیه جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و صحنه انزوای رژیم اشغالگر قدس در پیشگاه ملت‌های مسلمان است که این مهم بار دیگر با حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس متجلی شد.

وی افزود: امسال هم مانند سال‌های گذشته مردم مسلمان جهان و ملت حماسه آفرین ایران به خصوص مردم شریف و ولایتمدار استان مرکزی در روز جهانی قدس وحدت و انسجام ملی، حمایت از امام راحل و مقام معظم رهبری و پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین را فریاد زدند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس یادگار امام راحل و محور اتحاد ملت‌های مسلمان است و باید از این فرصت تا آزادی کامل فلسطین که به تعبیر امام راحل پاره تن اسلام است، استفاده کرد.

راهپیمایی روز قدس در ۱۰۱ نقطه شهری و روستایی استان مرکزی برگزار شد.