حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۷

راهپیمایی روز قدس سرمایه جهان اسلام - نمایش محتوای رمضان

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

راهپیمایی روز قدس سرمایه جهان اسلام

راهپیمایی روز قدس سرمایه جهان اسلام

راهپیمایی روز قدس سرمایه جهان اسلام

 مجمع نمایندگان مردم استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن دعوت مردم به حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، این آیین را سرمایه جهان اسلام دانستند.

در این بیانیه آمده است: دوراندیشی امام راحل در نامگذاری جمعه آخر رمضان با عنوان روز قدس سرمایه ای است که دشمنان اسلام به شدت از آن هراس دارند.

بیانیه می افزاید: زیاده خواهی و ظلم آشکار رژیم منحوس صهیونیست و همصدایی آن ها با کشورهای سلطه گر ضرورت شرکت در روز قدس را دوچندان کرده و ازادیخواهوان جهان باید در حفظ و کرامت انسانی و رفع ظلم و تبعیض وحدت و نزدیکی هر چه بیشتری داشته باشند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: ایستادگی و اقتدار لشکر اسلام در برابر تحرکات تروریست ها در منطقه باعث شد که زورگویان دست و پای خود را جمع کنند و با ایقای نقش امنیتی و نظامی مسلمانان بیش از پیش آشنا شوند.

بیانیه می افزاید: اقدامات امنیت طلبانه کشورمان مبین این مهم است که ایران اسلامی نقش تعیین کننده در تامین ثبات و موقعیت های استراتژیک منطقه دارد و صهیونیست ها و حامیان آن ها باید بدانند که در صورت بروز هر خطا پاسخی به مراتب محکم تر از ایران خواهند دید.

در این بیانیه از مردم روزه دار و همیشه در صحنه استان مرکزی خواسته شده که با حضور معنادار خود باردیگر حمایت جانانه از ملت مظلوم فلسطین را به نمایش بگذارند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.