جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

ذهن و فکر مسلمانان از موضوع فلسطین منحرف نشده است - نمایش محتوای خبر

 

 

ذهن و فکر مسلمانان از موضوع فلسطین منحرف نشده است

ذهن و فکر مسلمانان از موضوع فلسطین منحرف نشده است

ذهن و فکر مسلمانان از موضوع فلسطین منحرف نشده است

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: فردا ثابت می‌شود ذهن و فکر مسلمانان از موضوع فلسطین منحرف نشده و آزادی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی هدف همیشگی کشورهای اسلامی تا تحقق این مهم خواهد بود.

علی اکبر کریمی با تاکید بر اینکه ذهن و فکر مسلمانان از موضوع فلسطین منحرف نشده و آزادی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی هدف همیشگی کشورهای اسلامی تا تحقق این مهم خواهد بود، اظهار کرد: موضوع فلسطین در بین کشورهای اسلامی از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار و موضوع اول جهان اسلام است.

وی ادامه داد: پیام آگاهی‌بخش و بیدارکننده حضرت امام خمینی (ره) به مناسبت روز قدس، فرمان صدور مفاهیم انقلاب اسلامی و انتقال تجارب آن به ملت‌های مسلمان و آزاده جهان با کلیدواژه «مبارزه با استکبار» را صادر کرد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بر همین اساس هر سال مسلمانان و آزادمردان جهان بر اساس ابتکار ارزشمند و ماندگار بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در روز جهانی قدس آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین در یک خروش عظیم جهانی اعتراض خود را به رژیم صهیونیستی اعلام می‌کنند و فریاد عدم مشروعیت این رژیم غاصب را به گوش جهانیان به ویژه حامیان ستمگر آن رژیم منحوس می‌رسانند.

کریمی افزود: رژیم صهیونیستی به عنوان غده سرطانی در منطقه خاورمیانه به عامل اصلی تفرقه تبدیل شده و مشکلات عدیده‌ای را برای جهان اسلام به وجود آورده است.

وی تاکید کرد: با توجه به وجود این غده سرطانی در منطقه امنیت عمومی کشورهای اسلامی و مسلمانان در منطقه خاورمیانه و جهان ایجاب می‌کند که مسلمانان تا نابودی این رژیم از پای ننشسته و هدف غایی جهان اسلامی را نابودی این رژیم منحوس و خون‌خوار قرار دهند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسلمانان نباید لحظه‌ای از تلاش در راستای نابودی این رژیم دست بردارند، گفت: متأسفانه طی سال‌های اخیر استکبار جهانی با شکل‌گیری جریاناتی چون داعش و عوامل تکفیری در منطقه در تلاش هستند که ذهن مردم منطقه را از رژیم صهیونیستی و جنایتش منحرف و به نوعی مردم مسلمان منطقه را درگیر موضوعات دیگری غیر از فلسطین کند.

کریمی اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش‌هایی صورت گرفته و ایثار و شهادت مدافعین حرم و ایستادگی رزمندگان در برابر جنایت‌های داعش به زودی شرایط مناسبی برای نابودی عوامل تکفیری در منطقه ایجاد خواهد شد و همچنان همه ذهن‌ها و امکانات و مقدورات کشورهای اسلامی به هدف فلسطین و آزادسازی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی معطوف خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به سازش شرم‌آور بعضی از کشورهای خائن منطقه و جولان تکفیری‌ها در منطقه، امسال نیز ضرورت حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بیش از پیش احساس می‌شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امید می‌رود مردم روزه‌دار و همیشه در صحنه اراک، کمیجان و خنداب امسال نیز همچون سال‌های گذشته حضوری پر شور در راهپیمایی روز قدس داشته و با شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس توطئه‌های دشمنان اسلام را نقش بر آب کنند.