رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

دیدار کارکنان کمیته امداد خمین با امام جمعه این شهرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار کارکنان کمیته امداد خمین با امام جمعه این شهرستان

دیدار کارکنان کمیته امداد خمین با امام جمعه این شهرستان

دیدار کارکنان کمیته امداد خمین با امام جمعه این شهرستان

امام جمعه خمین در دیدار با کارکنان کمیته امداد خمین گفت: نهاد مقدس کمیته امداد از صدقات جاریه امام راحل است که تاکنون در داخل و خارج از کشور کمک های بزرگی را به افراد نیازمند کرده است.

حجت الاسلام حسینی افزود: با تاکید بر گسترش اجراء طرح های خودکفایی در کمیته امداد گفت: باید خودکفایی و توانمندسازی مددجویان در اولویت فعالیت های این نهاد حمایتی قرار گیرد.

وی گفت: اجراء این طرح های خودکفائی ضمن افزایش سطح رفاه اقتصادی خانواده ها در حفظ عزت و کرامت نفس این اقشار بی بضاعت نقش بسیار مهمی دارد.

حجت الاسلام حسینی با اشاره عملکرد کارکنان کمیته امداد گفت: کارکنان این نهاد با رفتارهای متواضعانه و مهربانانه، همراه با احترام به مددجویان، توانسته اند رضایت پروردگار را جلب کنند.

در ادامه مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) خمین گفت: در راستای ارائه خدمات معیشتی، درمانی، فرهنگی با رویکرد سلامت و توانمندی سازی و حفظ کرامت انسانی به خانواده های نیازمند و رفع محرومیت از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزیم.

روشنی افزود: امسال 235 طرح اشتغال از محل اعتبارات کمیته امداد امام خمینی(ره) و تسهیلات بانکی در قالب طرح های کشاورزی، دامداری، خدماتی، تولیدی، حمل و نقل و مشاغل خانگی در این شهرستان اجرا شده است.