جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دیدار نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان محلات با امام جمعه شهر نیم ور - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان محلات با امام جمعه شهر نیم ور

دیدار نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان محلات با امام جمعه شهر نیم ور

دیدار نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان محلات با امام جمعه شهر نیم ور

همزمان با هفته دفاع مقدس، نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان شهرستان محلات با حجت الاسلام تقی لطفی امام جمعه شهر نیم ور دیدار کردند.

حجت الاسلام تقی لطفی امام جمعه شهر نیم ور در این دیدار گفت: بسط و گسترش فرهنگ و روحیه بسیجی در جامعه امروز بسیار لازم و ضروری است و همین روحیه بسیجی در نیروهای نظامی، انتظامی و مردم در زمان جنگ تحمیلی باعث پیروزی و موفقیت کشور شد.

وی ادامه داد: همانطور که در جنگ سخت و در زمان جنگ تحمیلی روحیه بسیجی پاسخگو نیاز کشور بود در جنگ نرم کنونی و در عرصه اقتصاد مقاومتی نیز روحیه بسیجی و مدیریت جهانی کارگشا خواهد بود.

لطفی با اشاره به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بسیار زیاد کشور اظهار کرد: اگر امروز کارها در هم قفل شده و هر کدام به یک معضل و مشکل تبدیل شده است به خاطر فاصله گرفتن مردم و مسئولین از روحیه جهادی است و یکی از درس‌هایی که باید از دفاع مقدس در ذهن و خاطر تمامی ما باقی بماند همین استفاده از روحیه جهادی ست.

امام جمعه نیم ور با اشاره به نگاه رزمندگان در دوران دفاع مقدس به فرمایشات امام راحل گفت: با توجه به این که سیاست گذاری کلان و دکترین دفاعی کشور توسط رهبری تبیین می‌شود، یکی از وظایف بسیجیان و آحاد جامعه در عصر حاضر توجه به فرمایشات رهبری است.

وی با اشاره به این که جمهوری اسلامی هیچ کاه آغاز گر هیچ جنگی نبوده و تجاوز در سیاست‌های کلان کشوری هیچ جایگاهی ندارد بیان کرد: در حالی که سیاست‌های جمهوری اسلامی بر مبنای دفاع طرح ریزی شده است هیچ عقل سالمی کاهش توان دفاعی کشور را نخواهید پذیرفت و اظهارات اخیر برخی از افراد که خواستار کاهش بودجه‌های دفاعی کشور برای رسیدن به رشد و پیشرفت کشور هستند پذیرفتنی نیست.