جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

دیدار نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با مردم شهر خشکرود - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با مردم شهر خشکرود

دیدار نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با مردم شهر خشکرود

دیدار نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با مردم شهر خشکرود

منصوری نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با مردم شهر خشکرود در مسجد جامع این شهر با اشاره به عملکرد سه ماهه خود، گفت: به عنوان خادم مردم برای بهبود وضعیت شهرستان های ساوه و زرندیه تلاش خواهم کرد.

منصوری اظهار کرد: مهمترین موضوعی که باید پیگیری می شد بودجه دو شهرستان بود که در چند سال گذشته در جایگاه واقعی خود نبودیم اما امسال توانستیم حق خود را بگیریم.

وی افزود: یکی از وظایف نمایندگان مجلس این است که حق موکلین خود را بگیرد و ما توانستیم در بحث بودجه از جایگاه هفتم و هشتم سال‌های قبل به رتبه اول برسیم.

منصوری تصریح کرد: یکی از الویت‌های اصلی ما بهبود وضعیت راه و جاده‌های دو شهرستان است که با توجه به جلسات برگزار شده با وزیر راه و مدیران کل به طور جد پیگیر این موضوع هستم.

وی ابراز کرد: با توجه به شرایط بد برخی از جادها، به زودی در بحث راه، شاهد انقلابی در دو شهرستان خواهیم بود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: قیمت تمام شده آسفالت بسیار گران است و برای انجام تعمیرات در راه های شهرستان نیازمند بودجه‌های ملی هستیم که به شدت در پی جذب آن هستیم.

منصوری افزود: جادهای مواصلاتی بخش خرقان، جاده خشکرود به مامونیه، جاده بوئین زهرا به ساوه از مواردی است که هم اکنون در حال اجرای عملیات آسفالت، روکش و تعریض هستیم.

وی خاطرنشان کرد: قبل از انتخابات هیچ قولی به مردم ندادم جز اینکه تلاش شبانه روزی خود را برای احقاق حق آنها انجام دهم و روی قول خود هستم.

و بعداز پایان این مراسم به دیدارابوالفضل دلیری جانباز35 درصد و آزاده هشت سال دفاع مقدس که به مدت سه سال و نیم در اسارت نیروهای دشمن بوده در شهر خشکرود دیدار و وی در این دیدار نیز از روحیه والای آزادگان کشور در دوران سخت اسارت تجلیل کرد و افزود: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.وی افزود: هر کدام از آزادگان این مرز و بوم در دوران اسارت حماسه‌ای منحصر به فرد آفریدند، بر همین اساس ملت سرافراز ایران اسلامی باید در هر دوره‌ای از این اساتید و آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس، درس ایستادگی، مقاومت و صبر را فرا گیرند.