رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸

دیدار مسئولان ساوه با خانواده شهدا - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مسئولان ساوه با خانواده شهدا

شناسه : 356525817

دیدار مسئولان ساوه با خانواده شهدا

دیدار مسئولان ساوه با خانواده شهدا

 

همزمان با هفته دفاع مقدس جمعی از مسئولان شهرستان ساوه با خانواده شهیدان شعبانی و یعقوب زاده دیدار و از صبر و شکیبایی آنان تجلیل کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ امام جمعه ساوه در این دیدار خانواده معظم شهدا را پیرو راستین امام حسین (ع) دانست و گفت:  شهدا با تاسی به اهل بیت (ع) برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده های آنان ادامه دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای عزیز است.

حجتالاسلام حسینی افزود : تاسی به امام حسین (ع) و نهادینه شدن فرهنگ شهادت طلبی و ایثار که از واقعه عاشورا آموخته ایم موجب تقدیم هزاران شهید، آزاده، جانباز و ایثارگر در دوران دفاع مقدس شد که به برکت این خون‌های مطهر کشور ما در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد.

فرماندار ساوه هم گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی برای تکریم بیشتر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.

بهاروند دیدار با خانواده معظم شهدا را گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و افتخاری بزرگ دانست که وظیفه تک تک مسئولان است.

وی افزود: صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه نیز گفت : امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی عزیزانی است که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرین شان بود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.

سرهنگ رسولی افزود : امروز اقتدار کشور را وامدار خون های مطهر و پاک کسانی هستیم که در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند و اجازه تعدی حتی به یک وجب از خاک میهن را به دشمن ندادند.