جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل و معاونین و مدیران شبکه آفتاب با آیت الله دری نجف آبادی - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل و معاونین و مدیران شبکه آفتاب با آیت الله دری نجف آبادی

دیدار مدیرکل و معاونین و مدیران شبکه آفتاب با آیت الله دری نجف آبادی

دیدار مدیرکل و معاونین و مدیران شبکه آفتاب با آیت الله دری نجف آبادی

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در دیدار مدیرکل و معاونین و مدیران شبکه آفتاب  ضمن ابراز رضایت  از صدا و سیمای استان مرکزی وتقدیر و تشکر از عملکرد شبکه آفتاب ، لزوم برنامه ریزی برای کیفی کردن برنامه ها را خواستار شدند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی ، دراین دیدار ابتدا دکتر آذردشتی مدیرکل صداوسیمای مرکزی ضمن ارائه گزارشی ازوضعیت  موجود وتوفیقات شبکه آفتاب از برنامه ریزی مدون شبکه آفتاب برای ارتقاء جایگاه رسانه استانی و بالابردن طراز برنامه ها ، مطالبی را بیان نمودند.

دکترآذردشتی توجّه ویژه به رشد کیفی برنامه ها، استفاده ازقالبهای تاثیرگذار برنامه سازی ، ترویج  سبک زندگی اسلامی ،ارتقای سواد رسانه ای مخاطبان، تکمیل پوشش دیجیتال استان ، پیگیری مطالبات رهبری و مردم و کمک به رشد وشکوفایی استان را از اهّم برنامه های آتی رسانه استانی دانستند.

در ادامه آیت الله دری نجف آبادی ضمن ارائه بیاناتی، نیروهای شبکه آفتاب را جمعی از نیروهای ارزشی و اخلاقمدار دانستند که با روحیه جهادی و همدلی امور را پیش می برند.

نماینده ولی فقیه دراستان افزودند : با توجه به شرایط اجتماعی و اقتصادی  استان مرکزی،  لزوم برنامه ریزی تا پایان سال و طراحی برنامه های جدید برای سال ۹۷ و رسیدن به اهداف تعیین شده ، لزوم کیفی سازی برنامه های رسانه استانی و تشکیل گروه های کاری در بخش های مختلف با تشکیل اتاق فکر، پرداختن به مباحث مشکلات خانوادگی و آسیب های اجتماعی به منظور رفع مشکلات این حوزه با ساخت برنامه های آموزشی از ضروریات برنامه ریزی برای آینده می باشد.