جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

دیدار جمعی از دانش آموزان بسیجی با امام جمعه شهرستان زرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار جمعی از دانش آموزان بسیجی با امام جمعه شهرستان زرندیه

دیدار جمعی از دانش آموزان بسیجی با امام جمعه شهرستان زرندیه

دیدار جمعی از دانش آموزان بسیجی با امام جمعه شهرستان زرندیه

دیدار جمعی از دانش آموزان بسیجی با امام جمعه شهرستان زرندیه به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی در محل دفتر امام جمعه انجام شد.

در ابتدای این دیدار محمدعلی یوسفی ، مدیر آموزش و پرورش ، ضمن تشکر از حجت اسلام ابراهیمی ابراهیمی ، امام جمعه شهرستان زرندیه ، جهت قبول دیدار به معرفی دانش آموزان و همراهان آن ها پرداخت. یوسفی دانش آموزان بسیجی امروز را نوجوانانی بیدار ، بصیر و پیرو خط انقلاب نامید و بسیج دانش آموزی را نیرویی قابل اتکا برای انقلاب اسلامی ایران توصیف کرد.. حجت السلام ابراهیمی امام جمعه شهرستان زرندیه نیز دراین دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حضور دانش آموزان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله) مبنی بر خوشبین بودن ایشان بر آینده اظهار داشت :دلایل این خوشبینی مقام معظم رهبری را وجود جوانان و نواجوانانی دانست که در صحنه های نبرد با الگو قرار دادن شهید حسین فهمیده از جان خود برای دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی می گذرند.

امام جمعه شهرستان زرندیه با برشمردن ویژگی های یک بسیجی ، اصلی ترین ویژگی یک بسیجی را روحیه ایثار و از خودگذشتگی دانست و گفت: " آمادگی برای گذشتن از خود برای حفظ ارزشهای انقلاب و آبیاری آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی با خون خود ، تفکر همیشگی یک بسیجی است." وی دلیل ترس امروز دشمنان اسلام را حاصل نگاه یه تفکر بسیجی دانست که در آن حسین فهمیده ها نه تنها از سلاح های پیشرفته دشمن ترسی ندارند بلکه با دست خالی به مقابله با آن می پردازند.