جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

دیدار بسیجیان با امام جمعه شهرستان تفرش - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار بسیجیان با امام جمعه شهرستان تفرش

دیدار بسیجیان با امام جمعه شهرستان تفرش

دیدار بسیجیان با امام جمعه شهرستان تفرش

حجت الاسلام محمد مومنی امام جمعه تفرش در دیدار با جمعی از بسیجیان تفرشی گفت: بسیجیان نیروهای فعال و خدوم جامعه هستند؛ کسانی که از وابستگیها نجات پیدا کرده و اهل بصیرت هستند.

پیامها و نقشه های دشمنان را به خوبی متوجه می شوند چراکه اهل بصیرت، بینش و آگاهی هستند.

حجت الاسلام مومنی خطاب به مسئولین افزود: رفتار و کردار انسانها به خصوص مسئولین زیر ذره بین است و باید مسئولین الگویی برای جامعه اسلامی باشند.

امام جمعه تفرش با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری بیان کرد: دشمنان بر روی مسائل اقتصادی کشور ایران دست گذاشته اند و فکر می کنند از این طریق می توانند به کشور ایران ضربه بزنند. اقتصاد مقاومتی تنها راه حل نجات مردم و کشور است.

مومنی تصریح کرد: برخیها به این فکر هستند که ارتباط با آمریکا می تواند حلال مشکلات کشور باشد. اما آمریکاییهایی که در کشورشان 50 میلیون نفر گرسنه وجود دارد ومشخص است که آمار بیکارانش بسیار بیشتر از این است چگونه می تواند فرشته نجات کشور ایران باشد.

اعتماد به آمریکا چطور می تواند باشد در حالی که حتی تیم مذاکره کننده نیز بر برعهدی و عدم اجرای تعهدات توسط آمریکا اعتراف کرده اند.

وی ادامه داد: باید به نیروهای داخلی کشور اعتماد و نظام اسلامی و اقتصاد کشور را با تلاش مقاوم کرد. از تولید کنندگان حمایت جدی تر شود و آنها را نباید دلسرد کرد.

امام جمعه تفرش وحدت را رکن اصلی پیروزی انقلاب و پیشرفت در همه عرصه ها دانست و گفت: برخیها می خواهند ملت را دو قطبی و بین نیروهای ارزشی در جامعه اختلاف ایجاد کنند؛ لذا باید در برابر نفوذیها محکم ایستادگی و وحدت و سلامت موجود بین مردم و مسئولین را حفظ کرد.

مومنی با اشاره به مراسم پیاده روی اربعین خاطر نشان کرد: این مراسم نشان داد که تهدیدهای دشمنان بی تاثیر است و ملت از این تهدیدها نمی هراسند.