جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

دیدار با خانواده شهیدان در زرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار با خانواده شهیدان در زرندیه

دیدار با خانواده شهیدان در زرندیه

دیدار با خانواده شهیدان در زرندیه

 

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و رئیس آموزش و پرورش و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زرندیه با 3 خانواده شهدای دانش آموزی شهرستان دیدار کردند.

سرگرد محمد محجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زرندیه در بازدید ازخانوده های شهدای دانش آموزان شهید تقی کاظمی وشهید محمد کیوانی درمحله آسیابک شهر مامونیه و شهید رحیم سرخیل در شهر زاویه شهرستان زرندیه گفت: دیدار با خانواده های شهدا از جمله وظایف مهمی است که بر عهده ما نهاده شده، چرا که عزت، اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی مدیون ایثار و فداکاری شهدا و صبر و استقامت خانواده های معزز آنها است.

وی افزود: دیدار با خانواده های شهدا ارج نهادن به مقام شامخ شهداء است تا با حضور در بین خانواده های شهدای دانش آموزی و فرهنگی در رفع مشکلات انان در حد توان گام برداریم.

یوسفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرندیه نیز در این دیدارها گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت و اعتلای خود را مدیون شهدا و خانواده آنان می داند و ما نیز باید تلاش کنیم تا با تمام وجود در خدمت خانواده معظم شاهد و ایثارگر باشیم.

وی اضافه کرد: خانواده های شهدا حق بزرگی بر گردن این کشور و نظام دارند و دیدار و رسیدگی به امور این عزیزان و سرکشی به خانواده های آنها نشانه پاسداشت خون شهدا است.