سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

دیدار با خانواده شهدا در ساوه - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار با خانواده شهدا در ساوه

دیدار با خانواده شهدا در ساوه

دیدار با خانواده شهدا در ساوه

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی مسئولین شهرستان ساوه با خانواده شهید سلیمان رهنما دیدار و گفتگو کردند.

این شهید بزرگوار متولد سال 1343 بود که در عملیات خیبر در جزیره مجنون در سن 19 ساگی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ساوه گفت : امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

حجت الاسلام شعبان پور افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه هم گفت : خانواده های شهدا مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

سرهنگ جعفری با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، افزود : خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و عبادت است.

معاون سیاسی فرماندار ساوه نیز در این دیداربا تاکید بر حفظ ارزشهای ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت: خانواده های شهدا و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند باید پاس داشته شود.

 

معمار نیا افزود: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از منازل خانواده های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ساوه هم با بیان اینکه والدین، همسران و فرزندان شهید، جانبازان و آزادگان در اولویت دیدار مسئولان هستند،گفت : تجلیل و تکریم، رفع مشکلات و برقراری ارتباط عاطفی با خانواده‌های شهدا و ایثارگر از مهم ترین اهداف این دیدارها است.

کشفی با اشاره به اینکه شهیدان نعمت‌های خداوند بر ما هستند افزود: نگاه فرهنگی دراین خصوص باید بهتر و نقط ضعف‌های موجود در کار فرهنگی باید برطرف گردد.