جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

دیدار امام جمعه زرندیه با کارگران - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار امام جمعه زرندیه با کارگران

دیدار امام جمعه زرندیه با کارگران

دیدار امام جمعه زرندیه با کارگران

 

حجت السلام علم الهدی با اشاره به 11 اردیبهشت ماه، روز جهانی کار و کارگر، افزود: کارگران با زحمت مضاعف رنج تحریم اقتصادی از سوی دشمنان را کاهش دادند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کارگران و بیکاری بعضی از آنان به دلیل تعطیلی شماری از کارخانه های و مراکز تولیدی از مسئولان بویژه دولت خواست تا برای حل مشکلات آنان اقدام کنند.امام جمعه زرندیه به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگران اشاره و خاطر نشان کرد: هرکدام از محورهای فرمایش های ایشان دستمایه ای مفید برای مسئولان در جهت بهبود وضعیت کارگران است.

او به لزوم فرهنگ سازی و اهمیت جایگاه کارگران تاکید کرد و گفت: تقویت و افزایش تولید و اصرار در مصرف محصولات داخلی از جمله راهکار های مفید در بهبود وضعیت کارگران خواهد بود.وی با اشاره به اینکه دلبستن و امید داشتن به کشورهای بیگانه، ساده اندیشی است، گفت: تنها با عمل به شعار سال تحت عنوان 'اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل' باید برای افزایش منابع مالی تلاش کنیم.

وی همچنین نامگذاری سالگرد شهادت آیت الله مطهری تحت عنوان روز و هفته معلم را نشان از جایگاه رفیع این حرفه در جمهوری اسلامی و آموزه های دینی دانست و از معلمان کشور خواست تا در روش تدریس از این استاد بزرگ الگو بگیرند.