سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۸ مرداد ۱۴۰۰

دیار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در انتظار کاروان تدبیر و امید - نمایش محتوای خبر

 

 

دیار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در انتظار کاروان تدبیر و امید

دیار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در انتظار کاروان تدبیر و امید

دیار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در انتظار کاروان تدبیر و امید

فرماندار خمین گفت: دیار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با شوق و شعف، در انتظار استقبال از رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید است.

سید مهدی ساداتی در نشست شورای اداری افزود: با تاکید مقام معظم رهبری و با عنایتی که دکتر روحانی نسبت به زادگاه امام راحل دارند،برای بررسی مشکلات این شهرستان و توسعه متوازن زادگاه امام راحل یک روز از سفر استانی رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی، در خمین خواهد بود.
وی ادامه داد: دوشنبه سوم آبان ماه سال جاری، رئیس جمهوری ساعت هشت و 30 دقیقه در استادیوم شهید مطهری شهرستان خمین به ایراد سخنرانی می پردازد و سپس در شورای اداری استان مرکزی در بیت تاریخی امام خمینی (ره) شرکت می کنند.
وی بیان کرد: بی تردید در این نشست مصوبات و اعتبار ویژه برای توسعه متوازن شهرستان خمین پیش بینی شده است.
ساداتی افزود: برنامه آخر کاروان تدبیر و امید در شهرستان خمین، نشست خبری رئیس جمهوری است که ساعت 12 روز دوشنبه در بیت تاریخی حضرت امام با اصحاب رسانه برگزار می شود.
وی تصریح کرد: 16 درخواست برای توسعه شهرستان خمین ارائه شده که با حضور رئیس جمهوری بررسی می شود.
ساداتی بیان کرد: دو مصوبه قبل از سفر کاروان تدبیر و امید برای زادگاه امام راحل مصوب شده که تاثیر به سزایی در رشد صنعت دارد.
وی گفت: استقرار پتروشیمی و استقرار نخستین شهرک پتروشیمی کشور در شهرک صنعتی خمین قبل از سفر کاروان تدبیر و امید برای زادگاه امام راحل مصوب شده است.
فرماندار خمین گفت: همه بسترهای لازم برای اجرای برنامه های ویژه سفر کاروان تدبیر و امید به زادگاه امام راحل فراهم است و گروههای سیاسی و احزاب مختلف برای استقبال پرشور از دکتر روحانی اعلام امادگی کرده اند.
وی گفت: رئیس جمهوری به گروه خاصی تعلق ندارد و متعلق به همه آحاد است و مردم این شهرستان یکپارچه و متحد برای تجدید بیعت با امام راحل و رهبر معظم انقلاب، از دولت مردمی تدبیر و امید استقبال و حمایت می کنند.
دولتمردان تدبیر و امید از نخستین سفر استانی خود در 24 دی ماه سال 92 تاکنون به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان، فارس، آذربایجان شرقی شهرستان های استان تهران (شهریار، ملارد و قدس، اسلامشهر، ری، رباط کریم و بهارستان) خراسان شمالی، کردستان، همدان، مازندران، یزد، سمنان، کرمان، آذربایجان غربی، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد و قزوین سفر کرده اند.
رئیس جمهوری در روزهای دوم و سوم آبان ماه به عنوان سی و دومین مقصد سفرهای استانی به استان مرکزی سفر می کند.