رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸

دیار آفتاب مهیای میزبانی از گردشگران نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

دیار آفتاب مهیای میزبانی از گردشگران نوروزی

شناسه : 358663654

دیار آفتاب مهیای میزبانی از گردشگران نوروزی

دیار آفتاب مهیای میزبانی از گردشگران نوروزی

 

زادگاه معمار کبیر انقلاب اسلامی با تمهیدات اندیشیده شده آماده استقبال و پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروزی است. 

 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک؛ فرماندار خمین گفت: زادگاه معمار کبیر انقلاب اسلامی با تمهیدات اندیشیده شده آماده استقبال و پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروزی است. 
طهرانی افزود: نقاط مختلف شهرستان خمین با جاذبه های تاریخی و گردشگری طبیعی بکر آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است.
 
وی اظهار داشت: ارائه خدمات مرتبط با سفرهای نوروزی از 27 اسفند در این شهرستان با مشارکت و همکاری دستگاه های اجرایی آغاز می شود و تا 17 فروردین ماه سال آتی ادامه می یابد.
 
فرماندار خمین ادامه داد: زیرساخت‌های مورد نیاز برای اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان فراهم شده و هتل خمین، هفت مدرسه با 50 کلاس، مهمان پذیر کریمه و اقامتگاه بوم گردی سرکوبه، آماده پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی است.
 
طهرانی اضافه کرد: برای فراهم کردن اقامتگاه اسکان موقت مسافران نوروزی با هماهنگی‌ شهرداری، پارک و بوستان تفریحی در میدان مدرس به عنوان محل مناسب با سرویس های بهداشتی و نمازخانه تجهیز شده است .
فرماندار خمین گفت: بیت تاریخی امام خمینی (ره) برای پذیرایی از میهمانان نوروزی آماده شده و طرح راهنمای گردشگران نوروزی و بازارچه صنایع دستی نیز فعال و 24 آلاچیق برای عرضه سوغات و صنایع دستی پیش بینی شده است.
 
طهرانی گفت: پایگاه‌های استقبال از مسافران در 2 ورودی شهر مستقر می‌شوند تا مسافران بتوانند به سهولت از محل اسکان در شهر مطلع شوند.
 
وی ادامه داد: سایت‌های تاریخی گردشگری خمین، همچون سنگ نگاره های تیمره برای بازدید گردشگران مهیا و در قلعه سالار محتشم برنامه های شاد و متنوع برای بازدید کنندگان تدارک شده است.
سرپرست فرمانداری خمین بیان کرد: استقبال از مسافران نوروزی در میدان آزادی و شهر قورچی باشی با اجرای برنامه های شاد و متنوع انجام می شود.