جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

دوربین 5 - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

دوربین 5

Loading the player...

دوربین شبکه آفتاب از طریق  برنامه «دوربین پنج» با نگاه نقادانه  به آسیب های اجتماعی  به ویژه تاثیر فضای مجازی و ماهواره ای را،  موشکافانه بررسی و به تصویر می کشد.

این برنامه با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی ناشی از فضاهای مجازی و ماهواره ای  که متاسفانه در چند سال اخیر رشد نگران کننده ای داشته است، پل ارتباطی بین مردم و مسئولین در شبکه آفتاب می شود وسعی دارد ضمن اطلاع رسانی از خدمات انجام شده و انعکاس موضوعات اجتماعی که در جامعه رخ می دهد با تعامل منطقی با مسئولین ذیربط مشکلات بوجود آمده را پیگیری کند

دوربین 5 که در ساختار پرتابل گزارشی تولید می شود، به پوشش مشکلات و معضلات شهری و اجتماعی، حوادث و اتفاقات غیر مترقبه می پردازد. بدین صورت که مجری گزارشگر برنامه در صحنه حاضر می شود و چگونگی ایجاد حادثه را از شاهدین و آسیب دیدگان سوال میکند و وضعیت موجود را به تصویر می کشد سپس از مسئولین مرتبط توضیحاتی در خصوص چرایی ایجاد مشکل و چگونگی حل آن خواسته می شود.

این برنامه یکشنبه ها ساعت 22:30 به مدت 15 تقدیم بینندگان شبکه آفتاب می شود.

سال تولید: 1395

تهیه کننده: محمد فراهانی

مجری گزارشگر: حمید قاسمی

تصویربردار:رضا نور محمدیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام.برنامه خیلی خوبی دارین و موفق. من در صنف... عباس ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۲۰:۰۳
برنامه رو اگه میتونید کمی چالشی تر کنید تا بازتاب... کوشا ۱۳۹۵/۰۷/۶ ۱۳:۲۳

کوشا
برنامه رو اگه میتونید کمی چالشی تر کنید تا بازتاب بهتری داشته باشه
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۷/۶ ۱۳:۲۳
عباس
سلام.برنامه خیلی خوبی دارین و موفق.
من در صنف لوازم تحریر کار میکنم.متاسفانه موقع تابستون که فروشی نداریم وقتی هم شهریور میشه متاسفانه انقدر دستفروش ها در بازار و مراکز شهر اجناس متنوع و بی کیفیت مشابه اصلی میارن که چند سالیه دیگه خبری از کاسبی نیست با وجود اینکه مالیات عوارض کرایه و .... برای ماست.نمیگیم نباشن ولی مسئولین براشون جایی درست کنن نه اینکه جلو مغازه ای که داره کلی هزینه میده مرکز شهر و جالبتر اینه که هیچکدوم هم از صنف ما نیستن...حتی داخل بازار تشریف ببرین میبینین با چرخ میوه فروشی دارن لوازم تحریریا میفروشن که قراره بره دست بچه ها...حالا دیگه کاری به طرح های غیر مجازشون نداریم.
خواهش میکنیم از برنامه تون یه گزارش از این معظل که و اقعا چند ساله گریبان گیره این صنف شده تهیه فرمایید.
متاسفانه رییس اتحادیه هم خودش عمده فروشه و از این مسئله ضرری نمیکنه اگر سودی نبره فقط منه خرده فروش دارم ضعیف میشم و باعث میشه سال دیگه مغازه آ جمع کنم
از اتحادیه پیگیری کردیم میگن ما نامه زدیم به شهرداری ولی اقدامی نکردن
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۲۰:۰۳

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __